Nech si Rus trhne a predáva ten svoj plyn do Číny pod cenu, on vie o aká peniaze prichádza, EU odoberala za 10 dní toľko plynu ako Čina za rok , EU platila Rusku za plyn 400 000 000 dolárov denne, EU to bude chvíľu bolieť ale plynu je dosť aj inde, ale Rus žije iba z predaja plynu a ropy, nič poriadne nevedia bez západu vyrobiť čo by vedeli predať

