Ma prekvapuje že taký hrdý Rusi aj z otcom, vyhlasovali aký sú hrdý na proti Ruské sankcie, a fuj západ, ale navážať si zadky v luxusnom aute zo západu nebolo fuj
Ma prekvapuje že taký hrdý Rusi aj z otcom, vyhlasovali aký sú hrdý na proti Ruské sankcie, a fuj západ, ale navážať si zadky v luxusnom aute zo západu nebolo fuj
Ruská protivzdušná obrana v Sevastopele zasa zlyhala, 0 bodov, ten dron netrafili ani raz , a ten evidentne, ako na výsmech, zasiahol to čo chcel, budovu velenia, a to bolo za bieleho dna :-) ,samozrejme že do Kremla hlásia úspešný zásah :-) nech už okupanti ukončia túto hanbu čo predvádzajú denne
Keby mali Ukrajinci tie zbrane čo majú Rusi, alebo porovnateľné množstvo tých zo západu tak sú už pred Moskvou, Rus bojovať nikdy nevedel a ani teraz nevie, sú to len obrovské straty na životoch a technike , ktoré kompenzujú kvantitou, USA porazili Irak za mesiac a to bojovali tisíce km od USA , Rusi nevedia bojovať 100 km od Ruska, a že vojenská veľmoc
Ale ved stále počúvam ako sa treba rýchlo odstrihnúť od plynu z Ruska, už včera bolo pozde, tak do toho , prečo potom tá panika ked ho Ruský okupant zastaví? Treba sa rozhodnúť buď chcete alebo nie, to je ako, som tehotná, ale len trošku
Tak jej treba ,ludra skorumpovaná SMERácka
Takže ak nežiješ v Rusku okradnú aj Teba ;)
Rus iné ani nevie, iba kradnúť a rabovať
Lietajú kde nemajú, zostreliť a hotovo, Turci sa v Sýrii z Rusákom nehrali, si tam kde nemáš čo robiť? bum, išiel k zemi
Mama spáli len 10 kubikov ;)
Však Vám zhrdzavejú kotle , kvapalný plyn nie dobrý
Tak potom neviem prečo sa na takom Putin navažal ;)
Dúfam že sám máš čínske alebo Ruské auto ,lebo ak nie tak sam neveríš tomu čo tu , píšeš, súdruh ;)
Lenže Putin, jeho banda a Gazprom nie je Rusko, nech sa nechajú vyjadriť bežného Rusa čo žije 200 km od Moskvy ako sa mu dobre žije
Tak dúfam že aj Vladimír presadne z Mercedesu Pullman do nejakej čínskej hrkalky :)
Tak potom neviem prečo Ruský dovolenkári utekajú z Krymu, daj im vedieť že to len tráva horela
Veru v Nemecku je to treba, čo by si počali chudáci Nemci z 3500 € výplatami , ešte že na SK toto nemusíte riešiť
Ruský vojaci nech si radšej strážia muničné sklady lebo ich nejako ubúda:) už strieľajú protilodné strely a rakety z S300 na pozemné ciele , čo je strašne neefektívne a predražené, to je len dôkaz že dochádzajú rakety
Mužikom stačí vodka na čokoládu nemajú
Odporúčame