Stážovať sa musíš inde, nie mne
Stážovať sa musíš inde, nie mne
A Oleksandropillia je dedinka nie mesto, súdruh
Ale naozaj ? Po Kyjeve prehrávajú Rusi ďalší veľký boj, Ukrajina ich vytláča k hraniciam
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22909824/ukrajina-vojn…
Lebo tam nenabehli vojaci a nestrieľali zviazaných civilistov hlava nehlava, neznásilňovali, a nekradli, pri bombardovaní sa civilným obetiam zabrániť nedá, jedno zverstvo chceš ospravedlniť druhým ?
Presne tak, čas je na strane Ukrajiny, oni sú si vedomý že je vojna, to len Putin stále klame doma, že sa vlastne nič nedeje a špeciálna operácia ide podľa plánu , len vojaci a technika sa mu nejako strácajú, bude musieť priznať pravdu alebo to ukončiť
však kupuj ruble Ty hrdina :-) koľko ich už máš ?
A čo je na tom agresívne ? je oveľa viac vecí čo budú Rusom chýbať, a čo nedokážu vyrobiť, povedz jednu vec čo nedokáže vyrobiť USA a EU
V Černém moři hoří další ruská loď, tvrdí Ukrajinci. Rusko mlčí
Jaj tam Ti to nedovolia vôbec, prečo asi ???
Tak diskutuj tu ,súdruh https://www.pravda.ru/
Rusom horí ďalšia loďka v čiernom mori, čo ich robia z dreva že sú také horľavé :-)
Nie NATO, ale Rusko riskuje vojnu z NATO, tam by už Rusko nebojovali proti vojsku bez rakiet a letectva, ako na Ukrajine, nevedeli by Rusi z ktorej strany sa majú brániť skôr, a armádu majú už teraz v koncoch
A čítal si to ? Bolo to v marci , pri Kyjeve
Rusko sa porazí aj samo, každý týždeň si niečo vyhodia do luftu :-)
A koho zaujíma cena meny krajiny pred bankrotom , však nakúp ruble, ak si frajer :-)
Stažení ruských sil z Charkovské oblasti je tichým uznáním neschopnosti Ruska dobýt klíčová ukrajinská města, kde očekávalo omezený odpor obyvatelstva,
https://www.klubvtn.info/info_308.htm
17. septembra 1939 v zmysle "tajnej" dohody s Nemeckom vstúpila do Poľska aj Červená armáda Sovietskeho zväzu, osud Poľskej republiky bol spečatený. Nemecko a Sovietsky zväz rozdelili medzivojnové Poľsko na dve časti - ZSSR získal späť východnú hranicu na Curzonovej línii.
Sovietske jednotky ale na rozkaz z Moskvy zostali stáť pred bránami mesta a umožnili tak nacistom, aby povstanie rozdrvili. Rusi dokonca odmietli žiadosť povstalcov o zbrane a strelivo.
Však preto tá vojna vyzerá ako vyzerá, Rus nikdy nevedel bojovať, všetko rieši iba prevahou a nie rozumom
Odporúčame