Pre boha ako Rus môže napísať že pomáhali Poľsku a Poľsko zradilo, však Rusi Poliakov napadli a rozdelili si ich z Hitlerom, a potom im ani nepomohli vo Varšavskom povstaní, a vyvraždili im velenie,
A teraz napíšu toto https://www.pravda.ru/world/1705369-rossiya/
S Poľskom sme nebojovali len proti fašizmu - zachránili sme jeho ľud pred zničením, pretože práve v Poľsku bolo najviac koncentračných táborov.

