Tak si pozri akú cenu mali v Holandsku za Ruský plyn, tam tu cenu dvíha aj tranzit cez pár štátov
Tak si pozri akú cenu mali v Holandsku za Ruský plyn, tam tu cenu dvíha aj tranzit cez pár štátov
Aj platba Rusom je v zmluve v dolaroch , to len Rusi to jednostranne zmenili, Ty by si čo povedal keby Ti banka jednostranne zmenila podmienky, od budúceho mesiaca berieme iba ruble , a ich kurz urcujeme v banke
Už aj na Donbase začínajú pochybovať či má zmysel dostať sa pod Rusko za cenu zničenia všetkých továrni a fabrík ktoré doteraz fungovali a zamestnavali ľudí, už pochopili že Rusom sa jedná iba o územie a na životoch domácich im nezáleží , pochopili to dosť pozde už
Rusko a Čina sú rovnaký okupanti, preto si tak rozumejú
aby Afrika nehladovala, nech sa Afrika o seba stará sama, narobia tam po 10 detí, zdrhnú, a Európa staraj sa
Dnes sa dalo v Maďarsku natankovať o prepočte za 1,19, včera za 1,21, ako to Maďari robia :-)
Aj tu kde žijem mame benzín teraz za 1,90 , ale platy su tu cez 3000€ , keby som mal zarábať 1500 € ako u Vas na SK a tankovať za 2€ tak si to asi hodim
Maďarsko to rieši po svojom , zastropovalo ceny palív, a neboja sa žiadnych postihov z Bruselu, ak budú papaláši v Bruseli vyskakovať na Madarsko, Maďarsko bude na oplátku blokovať všetky rozhodnutia Bruselu , to len politikom na SK vyhovuje vyhovárať sa na Brusel že to oni nedovolia znížiť ceny benzínu
V EU nie je nedostatok aut, môžeš si vybrať ake len chceš
Ruská mafia a Putinovi oligarchovia presadnu z BMW a Mercedesov do Lad a zachrania Rusko , také jednoduché
Si môžu podať ruky z KLDR, aj oni odpaľujú raketky do mora, a nemajú čo žrať
Takže strata 30 000 vojakov, 1000 tankov, krížnik Moskva, porážka pri Kyjeve, atď.. bolo v plánu Ruska ?
Vojnu chce iba Rusko, nikto iný, nech okupanti idú za hranice a je po vojne
Raketomet může též odpalovat rakety dlouhého doletu ATACMS. V rámci rodiny těchto raket nejmenší dostřel poskytuje raketa Block I, a sice 165 km. Raketa Block IA umožňuje naopak největší dostřel (300 km)
Tu nejde o nejaké sekundy, koľko titulov F1 má Tesla? toto bude auto pre zberateľov, nie na bežné vozenie ako je Tesla, a elektromobilita je je zatial hlúposť,
Rakúsky elektromobilista vyhral súd o krátky dojazd svojho auta na baterky
V kopcovitom teréne v Hornom Rakúsku, na diaľnici či pri nižších zimných teplotách však prešiel len 110 až 120 kilometrov. Toľko zhruba prejde priemerné benzínové auto na hranici rezervy. A to sa ešte na posledných 50 kilometroch v e-Golfe zapol režim, ktorý napríklad vypol klimatizáciu pre úsporu energie,
Deklarovaných 230 kilometrov
3000 ton šrotu, to je cca 50 Z tankov , tak to sa tá loď pár krát otočí :-)
Heger je hlupák, okupanti maju obrovské problémy z Ukrajinou, ale určite sa hneď pustia do štátu v NATO , medzi ďalšie dva štáty v NATO, Poliakov a Madarov a oni sa na to budú pozerať asi
Paráda, všetci sa tešíme z vodcom, aj COVID iste ujde z KLDR od strachu
A načo he Ruským hlupákom ďalšie územie? však nevedia obhospodarovať ani to obrovské čo majú
Podstatné je komu patrí firma nie skadiaľ su zamestnanci
Odporúčame