Rýchlosť nabyjania je životne dôležitá, kto ma výhodu , ten čo nabije zbraň za 5 min, alebo ten čo za 50 min, ten prvý dokáže vypáliť 10 x kým ten druhý raz
Rýchlosť nabyjania je životne dôležitá, kto ma výhodu , ten čo nabije zbraň za 5 min, alebo ten čo za 50 min, ten prvý dokáže vypáliť 10 x kým ten druhý raz
Nemecké autá vyrábané v Bratislave,, Ruské tanky vyrábané v Martine ,čomu nechápeš
Však nech Maďari vystúpia z EU , nikto ich tam nedrží, Briti to urobili ,takže to ide, to nie je Ruská okupácia
To sotva, Rusom dochádzajú vojaci, a bez oficiálneho vyhlásenia vojny a mobilizácie ich nevie dopĺňať, preto sa stále územie na ktorom sa bojuje zmenšuje, Ukrajina má zasa opačný problém, vie okamžite povolať 1 000 000 vojakov, len ich nemá čím vyzbrojiť, preto stále žiada západ o zbrane
čínsky moskvič ,sen súdruhov
No jasné, Rusi nemajú poriadne vybavenie , ale zato majú laserové zbrane, budú asi na takej vysokej úrovni ako tie ich drony z japonským fotákom a fľaškou na benzín
Ako rýchlo? 5 rokov ? Aj to by bolo rýchle, a to som vo vojne z Rusom na strane Ukrajiny, Ukrajina nie je momentálne v stave aby bola rýchlo prijatá do EU
Ale no fuj, dať prednosť USA pred Ruskom, čo je rubel horší
Kto už berie informácie z FB vážne, FB je len pre zábavu, kto verí informáciám z FB ten aj verí že zem je plochá a takému je škoda aj niečo iné hovoriť
Ani si nezaslúžili vyhrať dnes, nevyužitá 5 min. presilovka 6 min pred koncom, z toho 2 min 5 na 3, a potom sa nechať hlúpo vylúčiť
Ukrajina může vyhrát, tuší Západ. Začíná se bát možného kolapsu Ruska
Zajatcom sa nič nestane, Rusi už vedia že vojnu nevyhrajú a nedovolia si už to, čo na začiatku vojny, vedia že to sleduje celý svet
Ano lebo Rusi niečo dodržujú však? vždy narúšajú vzdušný priestor iných štátov
A čo mali v pláne ? dostať Fínsko a Švédsko do NATO, lebo zatial nedosiahli nič iné
Fica ,Blaha, Pelle, Kotrbovci, atd. to robia bežne v každej diskusii ,a teraz čo povieš ?
NATO nikdy nikoho v histórii nenapadlo, je to obranný pakt
Zaujímavé že odrazu to Rusom nevadí, ako dneska vyhlásil Lavrov, nič sa nemení, lebo Fínsko a Švédsko už dávno patria k NATO, a to boli ešte pred týždňom vyhrážky zo strany Ruska, ale vidia že sa ich už nikto nebojí a nič nemôžu proti tomu urobiť, tak menia rétoriku, také Ruské :-)
A bavia sa tam presne o tomto
USA dodají tolik zbraní, kolik jen budou Ukrajinci proti Rusku potřebovat.
Už aj samotným Rusom to dochádza, a je to diskusia priamo z RT
Jsme pro smích! Ruský plukovník vykolejil hlásnou troubu Kremlu
Odporúčame