Rusi sú už teda v riadnej *iči, ked sa vyhrážajú svetu jadrovou vojnou, to len dokazuje že Ruská armáda je na Ukrajine úplne bezmocná, a Rusku hrozí porážka
Rusi sú už teda v riadnej *iči, ked sa vyhrážajú svetu jadrovou vojnou, to len dokazuje že Ruská armáda je na Ukrajine úplne bezmocná, a Rusku hrozí porážka
A čo Rusi čakali , že oni budú na Ukrajinské mesta a dediny strieľať rakety, a Ukrajinci im za to budú posielať ďakovné listy? Treba im všetky tie zábavné rakety poslať nazad do Ruska vzduchom, nech v aj v Rusku vedia čo je to tá špeciálna operácia Kremla
Co stojí za ztrátou stovek ruských tanků? Mají vadu, o které se ví 30 let https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ruske…
Lenže tam Rusov nútili proti tigrom na koňoch zo šablami, Rus nikdy nepoznal stratégiu a plánovanie, vždy len obrovská presila a obrovské straty, to je ich taktika aj teraz, a tak to aj vyzerá , keby mali Ukrajinci to vybavenie a počet vojakov čo maju Rusi ,tak už su v Moskve
Ešte si na niečo zabudol, najprv zbalí práčku, mikrovlnku, niektorý to aj poznajú na čo to je, pribalí aj použité spodné prádlo pre manželku , a tak ide domou do Ruska
Žiadna čierna mágia, to len Rusko ma neschopnú armádu, ak nemajú na bojisku 10 nasobnu prevahu nič nedokážu
Ukrajina údajne obnovila kontakt s vojakmi v oceliarňach v Mariupoli. S odvolaním sa na nemenovaného ukrajinského predstaviteľa o tom informovala stanica Sky News.
To si už robia srandu ? však tam nemala ani mucha preniknúť
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22901052/ukrajina-rusk…
Aha tak potom Putin vlastne chráni Ukrajinu pred Poľskom, a Poliaci poslali vyše 200 tankov Ukrajincom a muníciu len ako zastierací manéver pred útokom, a potom povedia že to sú ich , no to sú teda sv**ne Poľské ,však
Javelinu alebo inej protitankovej strele je úplne jedno aké je to T , proste Ruská plechovka, a prederaví ju, tanky sú v dnešnej vojne k ničomu, :-)
Hlupáci c Rusku píšu že Poliaci idú napadnúť Ukrajinu, súdruhovia veríte tomu ??? Však je to správa z Ruska
Hlavný veliteľ poľských ozbrojených síl nariadil armáde pripraviť sa na inváziu na Ukrajinu
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/politics/1704781-…
Toto Ruské šaškovanie je lepšie
Už zasa boje ? a s kým tam okupanti bojujú, nech sa na to už Rusi v***rú ked nevedia viesť vojnu, iba sa strápňujú pred celým svetom
Aj Ruský okupanti behajú ako splašené sliepky :-)) druhá armáda na svete, vraj
Rusaci frajeruju na Amerických motorkách , prečo nemajú Ruské motorky :)
A čo čakať viac od Rusa, oni boli zvyknutí že sa povie Ruská armada, a hned sa každý vzdá, realita nám ukázala že je to len taká Potemkinova armada a nič nezmôže ak sa niekto bráni a ukáže že sa ich nebojí, vtedy zdrhaju
Bude to znamenať že na viac Rusko nemá, a uzná porážku na Ukrajine, čo je nepravdepodobné, vojna bude pokračovať aj po 9 máji, a koniec je v nedohľadne
Aj tomu veríte ??? Ruskí mierotvorcovia
Читайте больше на https://www.pravda.ru/world/1705069-moldova_…
Okupovaný ste, sme, boli od roku 1968 do 1990, to si uvedom
A dozviete sa tam že Moldavsko sa chystá napadnúť Rusko :-))
Odporúčame