Ešte si na niečo zabudol, najprv zbalí práčku, mikrovlnku, niektorý to aj poznajú na čo to je, pribalí aj použité spodné prádlo pre manželku , a tak ide domou do Ruska
Ešte si na niečo zabudol, najprv zbalí práčku, mikrovlnku, niektorý to aj poznajú na čo to je, pribalí aj použité spodné prádlo pre manželku , a tak ide domou do Ruska
Žiadna čierna mágia, to len Rusko ma neschopnú armádu, ak nemajú na bojisku 10 nasobnu prevahu nič nedokážu
Ukrajina údajne obnovila kontakt s vojakmi v oceliarňach v Mariupoli. S odvolaním sa na nemenovaného ukrajinského predstaviteľa o tom informovala stanica Sky News.
To si už robia srandu ? však tam nemala ani mucha preniknúť
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22901052/ukrajina-rusk…
Aha tak potom Putin vlastne chráni Ukrajinu pred Poľskom, a Poliaci poslali vyše 200 tankov Ukrajincom a muníciu len ako zastierací manéver pred útokom, a potom povedia že to sú ich , no to sú teda sv**ne Poľské ,však
Javelinu alebo inej protitankovej strele je úplne jedno aké je to T , proste Ruská plechovka, a prederaví ju, tanky sú v dnešnej vojne k ničomu, :-)
Hlupáci c Rusku píšu že Poliaci idú napadnúť Ukrajinu, súdruhovia veríte tomu ??? Však je to správa z Ruska
Hlavný veliteľ poľských ozbrojených síl nariadil armáde pripraviť sa na inváziu na Ukrajinu
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/politics/1704781-…
Toto Ruské šaškovanie je lepšie
Už zasa boje ? a s kým tam okupanti bojujú, nech sa na to už Rusi v***rú ked nevedia viesť vojnu, iba sa strápňujú pred celým svetom
Aj Ruský okupanti behajú ako splašené sliepky :-)) druhá armáda na svete, vraj
Rusaci frajeruju na Amerických motorkách , prečo nemajú Ruské motorky :)
A čo čakať viac od Rusa, oni boli zvyknutí že sa povie Ruská armada, a hned sa každý vzdá, realita nám ukázala že je to len taká Potemkinova armada a nič nezmôže ak sa niekto bráni a ukáže že sa ich nebojí, vtedy zdrhaju
Bude to znamenať že na viac Rusko nemá, a uzná porážku na Ukrajine, čo je nepravdepodobné, vojna bude pokračovať aj po 9 máji, a koniec je v nedohľadne
Aj tomu veríte ??? Ruskí mierotvorcovia
Читайте больше на https://www.pravda.ru/world/1705069-moldova_…
Okupovaný ste, sme, boli od roku 1968 do 1990, to si uvedom
A dozviete sa tam že Moldavsko sa chystá napadnúť Rusko :-))
Skúste napísať niečo sem --- https://www.pravda.ru/
Ja len nechápem čo Vás tej Americkej časti drží , prečo nejdete to tej Rusko Čínskej časti, súdruhovia, prečo ??? ked je tam tak dobre :-) tam by ale nebolo písanie hlúposti do diskusií, však :-))
500 000 000 ľudí v Európe , 300 000 000 v Amerike, 35 000 000 v Kanade , 25 000 000 v Austrálii atd. je málo ? Rusákov je IBA 148 000 000 :-)
Čečenci ukradli ukrajinské traktory. Doma zjistili, že je neumí nastartovat
Odporúčame