Baví se manželé v rozbitém domě bez záchodu a elektřiny:
"Mášo, slyšela jsi to? Máme nové supersonické rakety!"
"Ivane, slyšela! Já jsem na naši zemi tak hrdá!"
Baví se manželé v rozbitém domě bez záchodu a elektřiny:
"Mášo, slyšela jsi to? Máme nové supersonické rakety!"
"Ivane, slyšela! Já jsem na naši zemi tak hrdá!"
Rusko nie je členom EU ,názor Ruska nikoho nezaujíma je nepodstatný, EU nie je vojenský pakt ale obchodný
Američania si cestujú po Ukrajine a Putin sedí v plienkach v Pivnici :-)
A že vraj vojna , si jasný nepriateľ Ruska
A prečo ? však v Rusku idú informácie že Mariupol je oslobodený a bezpečný, hádam len nechceš naznačiť že v Rusku klamú
Putinovi vymenia plienky a je pripravený rokovať :-)
Baví se manželé v rozbitém domě bez záchodu a elektřiny:
"Mášo, slyšela jsi to? Máme nové supersonické rakety!"
"Ivane, slyšela! Já jsem na naši zemi tak hrdá!"
Len by som chcel poznamenať že wehrmacht bojoval 2000 km od hraníc dva roky, a Rusi nie sú schopný bojovať 100 km od hraníc mesiac :-)
Nepoučili jsme se. Hrozí nám scénář wehrmachtu, říká Putinovo „alter ego“
Ruské sily neprestávajú útočiť, hoci ruský prezident Vladimir Putin dal pred kamerami rozkaz ministrovi obrany ďalšie útoky na priemyselný areál odvolať a uspokojiť sa s obkľúčením zvyškov ukrajinských síl v Mariuopole,
To znamená že Putin už nemá žiadne slovo, alebo zasa klamal v priamom prenose, ako vždy, obe možnosti sú zlé
Nech si Rusi už zbalia ten skanzen s ktorým prišli bojovať, a odtiahnu nazad do zemľaniek, bude to menšia hanba ako ked ich poženú Ukrajinci
Alzheimer mu hovorí niečo iné :-)
To sú len keci a keci, on toho už narozprával, 22.2. 2022 , Rusko nenapadne vojensky Ukrajinu, 24 ich už bombardovali
Ja sa ešte nemusím držať stola ked sedím, ani pol 4 deci :-)
No neviem neviem čo bude súdruh Putin oslavovať na 9 mája, možno len to že plienka zostala cez noc suchá
Rusi sú už hlupáci ako KLDR, tešia sa z jadrových zbraní a považujú to za úspech krajiny a vodcu, aj USA určite vyvíja a testuje zbrane, ale nerobia z toho propagandu ich režimu
Prestrihnúť most na Krym by bola pre Rusov väčšia potupa ako potopený krížnik Potemkin :-)
Most je krytý minimálne dvomi protilietadlovými raketovými brigádami, pár loďami a stálym oddielom síl vo vzduchu, ktorý to všetko monitoruje, konkrétne aby tam nič nepriletelo.
No uvidíme či sa to Ukrajincom podarí, tvrdia že už majú čím ten most poškodiť, a zrejme to vedia aj Rusi :-)
..
Читайте больше на https://military.pravda.ru/news/1701931-ares…
Nie je nič horšie ako násilím verbovaný vojaci, nulová morálka a disciplína, preto Ruská armáda vyzerá tak ako vyzerá
Jedna z mála tých "šťastných" ktorej uznali smrť syna vo vojne,a dostane nejaké ruble, v drvivej väčšine Rusi smrť vojakov nezverejňujú, alebo ich vyhlásia za nezvestných, aby nemuseli platiť odškodné pozostalým, už to dosť Rusom začína vadiť a nesmelo sa ozývajú kde sú ich synovia
Odporúčame