Skúste napísať niečo sem --- https://www.pravda.ru/
Skúste napísať niečo sem --- https://www.pravda.ru/
Ja len nechápem čo Vás tej Americkej časti drží , prečo nejdete to tej Rusko Čínskej časti, súdruhovia, prečo ??? ked je tam tak dobre :-) tam by ale nebolo písanie hlúposti do diskusií, však :-))
500 000 000 ľudí v Európe , 300 000 000 v Amerike, 35 000 000 v Kanade , 25 000 000 v Austrálii atd. je málo ? Rusákov je IBA 148 000 000 :-)
Čečenci ukradli ukrajinské traktory. Doma zjistili, že je neumí nastartovat
Blboša už nikto normálny neberie vážne, je to len taká posledná Ficova handra :-)
Už ani tá SMRácka štetka Beňová, to nezvládla a radšej zdrhla z pódia :-)
To nie je už žiadne tajomstvo, že samotný Rusi a Bielorusi robia sabotáže vo vlastných krajinách, proti Ruskej armáde, už aj na Ruských stránkach o tom začali písať
Ruský okupanti už pred vyše týždňom hlásili že Mariupol je obsadený, to proti komu tam stále bojujú ??? obrancovia už pred mesiacom nemali čo jesť a ani muníciu , Rusi sú už fakt len na smiech, toľko zbytočne minutej munície, a stále hlásia to isté, bombardujeme
Ľudia už chodia na suveníry po okupantoch :-)
Zatvorte už toho Fica konečne
Cez deň nakladajú záchody, pračky, a televízory, ulakomia sa ešte aj na použité spodné prádlo a obuv, tá Putinova armáda je hanba Ruska ,hnus
Rusi nič nezataja, je veľa fotiek a videí aj z Bieloruska, kde idú nazad do Ruska plné vlaky mŕtvol, a kúsky tiel vojakov, hlavne v prvých týždňoch vojny
Moldavsko vyhlásilo vojnu USA, armáda USA ide do Moldavska, super ťah od Moldavcov, ako vyhnúť napadnutiu Ruského okupanta :-))
Putin sa snažil zabrániť jednej krajine vstúpiť do NATO, a namiesto toho vstúpia dve, pritom má jedna z nich z Rusom 1300 km hranicu, a v minulosti už Rusa hnala zo svojho územia , to nevymyslíš :-))
Disident si nedovolí zaplatiť lietadlo za 80 000€| a osobnú prostitútku :-) Fico je len bohatý grázel, čo žije z nakradnutého :-)
Zdá sa že tie delfíny
Po Rusoch zostala spúšť. V domoch vytrhávali lustre, kradli aj ponožky
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22898761/dobre-rano-u…
Treba sa opýtať Putina, do kedy chce na Ukrajinu posielať zbrane a vojakov, Rusko je okupant v cudzom štáte, Ukrajinci sú doma a len sa bránia, to že ku tomu potrebujú zbrane o ktoré žiadajú ,je normálne
Len po ktorej , od Moldavska po Poľsko je tratí dosť :-) USA už vojenské vybavenie zhadzovali na západe Ukrajiny aj z lietadiel, Rusi dobre vedia že jediná raketa na územie NATO, a na Ukrajine dobojovali, NATO má k dispozícii trochu iné zbrane ako Ukrajina a Rusi
Na okupanta sú účinné aj takéto hračky :-)
Odporúčame