Nevidíš na videu toho roztraseného Putina? si musí ruku šprajcnuť pod stôl aby mu ju Parkinson netriasol, čo ten už napočíta
Nevidíš na videu toho roztraseného Putina? si musí ruku šprajcnuť pod stôl aby mu ju Parkinson netriasol, čo ten už napočíta
Nepovolená demonstrace v Rusku? Stačí mít jen žluto-modré tenisky https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko…
Na veci to nič nemení, dochádzajú argumenty však, mužíci tu aj tak nepoznajú pravopis ):
Sudruhovia dufam že si kupite tie Ruské auta, a podporíte Moskvu, budú aj v plnke, to bude znamenať , pásy a opierka hlavy , nie že kúpite auto zo západu, to Vam Putin neodpustí
Na ich ruble svet z vysoka ...., Ak nezapliatia do 4 maja v dolaroch ,Rusko bude v bankrote
Ruská vláda má dlh v celkovej hodnote 40 miliárd USD v dolároch a eurách, z čoho polovicu vlastnia zahraniční investori. Rusko malo 4. apríla termín na zaplatenie približne 650 miliónov dolárov držiteľom dvoch dlhopisov vydaných v dolároch. Svoj dlh chce uhradiť v rubľoch.
To je jasná výstraha z Kremla , ako skončia ti ktorým Kremel dovolil zbohatnúť , a teraz si dovolia nesúhlasiť z Putinovim vraždenim na Ukrajine . Proste Rusko
Však si otvor Ruskú pravdu , tam sa dozvies ze začala ešte specialnejsia specialna operacia, a ze Moldavsko je nepriateľ lebo ich prezidentka si dovolila povedať v mediach ze Ruska vojna, a Rusi vrazdia civilistov, také info. sudruhom ako Ty, musia stačiť, ked stačia aj celemu Rusku
Rusům hořelo v ústavu na vývoj raket Iskander, zemřelo sedm lidí
Súdruhovia prečo sa neodsťahujete do Ruska, ked sa Vám tak páči Ruská politika, a obdivujete Putina, ja radšej zostanem pod "okupáciou" USA západného štýlu života, ale zabudnite na to, že v Rusku budete niekoho kritizovať v diskusiách na internete :-)
Z krížnika Moskva urobili Ukrajinci ponorku Petemkin :) ,a ta Moskva ktorej velí Putin ide tiež pomaly ku dnu
Ja som sa na tom tiež už pozastavil, ale vyzerali by dosť smiešne na nejakom starom Ruskom dymiacom dvojtakte alebo čínskom skútri , Amerika je Amerika, aj ked sa hráš na hrdého Rusa :-)
Proste Rusko, v krajine chudoba ale ich najviac zaujímajú raketky a najdôležitejšia udalosť roka je vojenská prehliadka, KLDR 2
Putina a Rusko obdivujú len súdruhovia na Slovensku, ale len v diskusiách, bývať do Rusky by ich nikto nedostal :-)
Putina majú dosť už aj Rusi a už to ani netaja
Ruský milionář kritizuje: Armáda stojí za ho*no, stejně jako celá země
Presne toto robí KLDR , nevedia vyrobiť ani poriadnu pračku, ale hrajú sa na jadrovú veľmoc a robia bu bu bu
Keby si radšej Rusko urobilo poriadok na zemi, obrnený transportér si ťahá na lane vlastného ligistu , takto Rus Ukrajinu nedobije iba sa im Ukrajinci smejú, že druhá armáda sveta
Vraj Ruská vojenská super veľmoc , a musí si platiť žoldnierov kozomrdov :-) Stalin sa v hrobe obracia :-))
Toto je lepšie
Ruský milionář kritizuje: Armáda stojí za ho*no, stejně jako celá země
Odporúčame