Bez predaja plynu a ropy tá Tvoja slávna Ruská federácia zahynie o hladu, čo vie Rus vyrobiť o čo je vo svete záujem ? okrem zbraní nič
Bez predaja plynu a ropy tá Tvoja slávna Ruská federácia zahynie o hladu, čo vie Rus vyrobiť o čo je vo svete záujem ? okrem zbraní nič
Na také info, sú pro rusáci zvyknutý, načo niečo overovať, stačí že to ide z Kremľa :-)
Chirurgové běloruských nemocnic, do nichž ruská armáda sváží z fronty své raněné, operují v posledních dnech nonstop. Popsali to očití svědci, podle nichž na dění v místních zdravotnických zařízeních osobně dohlížejí příslušníci ruské bezpečnostní služby FSB. Někteří ze zraněných se k lékařům údajně dostávají dezorientovaní a poté, co řadu dní nejedli.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukraj…
A botoxová obluda sa hreje v Kremli a pudruje sa
Tak treba začať od hora, znížiť teplotu v štátnych budovách a kanceláriách, NRSR atd. na 18 C
Presne to isté ako Rusi tlačený do vojny z Kremla
Bieloruskí partizáni sa snažia zabrániť štátu v invázii na Ukrajinu. Ľudia poškodzujú ruské vybavenie, ničia železnice a rozdávajú letáky bieloruským jednotkám.
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22864397/ukrajina-rusk…
Žiadna kapitulácia, len nech si to Rus vyzerie do dna, jedna vec je na mesto strieľať rakety, ale druhá vstúpiť do mesta pechotou, tanky sú na boj v meste absolutne nepoužiteľné, raz dva je z tanku len kopa horiaceho šrotu, a ani nevedia z ktoreho okna alebo pivnice prišla raketa, môže trvať mesiace, obsadiť take mesto, tokov rubľov Rus nema
Na Blboša Dlahu je škoda reagovať
Takže takých rakiet mali 10 tak im zostalo 9 , to sú fakty, nie vtip , na viac neboli Ruble
Viac je tu hlupich , čo to robia zadarmo, z odborníkov na COVID sa stali za noc odborníci na politiku, treba ich brať z rezervou , tu sú neškodný :)
Postup smerom na Ukrajinu však nemusí byť taký jednoduchý – zamestnanci bieloruských železníc na protest proti vojne zničili časť koľajníc z Bieloruska na Ukrajinu.
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22865654/ukrajina-rusk…
Pre boha, to Rusi nevedia za mesiac dobyť jedno mesto pri svojich hraniciach ? minuli tam už polovicu munície a nič, to ako dlho chcú obsadzovať celú Ukrajinu
Takže v Ruskej rétorike to znamená, Putin je chorý, a jeho stav sa rýchlo zhoršuje
Rusko túto vojnu už dávno prehralo, vie to každý, Ukrajinu nikdy neovládnu
Běloruští železničáři přerušili spojení na Ukrajinu. Ruské dodávky váznou,
Aj Bielorusi sa zapájajú do vojny ako môžu a pomáhajú Ukrajine
Napíš Vladimírovi ako Ta tu terorizujú nacisti
U nás plynom nekúrime ani v zime, tu je teraz 23 C :-)
Ale nepriestrelná vesta pod nou bola isto drahšia
Súdruhovia a viete že váš súdruh Putin, včera vystúpil na štadióne v Talianskej bunde Loro Piana, ktorá stojí viac ako 12 000 € , a bude nadávať na západ :-)
Odporúčame