Ja mám len 30r , gazda nie som, som v práci, takže pivečko nemôžem :-)
Ja mám len 30r , gazda nie som, som v práci, takže pivečko nemôžem :-)
Normálny človek sa očkuje pre svoje zdravie, a nie pre pomyselnú slobodu, slaboduchý to zbadajú neboj
Pani prezidentka, ako sa hovorí, múdremu neraď, mocnému nedvíhaj, stačilo, netreba sa im prosiť, príde na antivaxerov, pochybovačov, a posmeškárov, aspoň sa pretriedi populácia, štátu to len prospeje
Si obyčajný hlupák ked so to pýtaš
V nemocniciach je hospitalizovaných 3 182 pacientov. Na JIS je 300 pacientov, na pľúcnej ventilácii je 258 pacientov. Percento plne zaočkovaných osôb z hospitalizovaných pacientov: 17,01%. Takže 83% su v nemocniciach neočkovaný, alebo len čiastočne
Je to takmer isté, teraz je to 70% z tých čo nie su očkovany, na buduci rok to bude 85 % neočkovaných, tomu ver
No neviem či má Pán aspoň maturitu, nie to ešte medicínu, aby vedel o čom tam píšu, ešte že je ten translátor
Pred a po očkovaní, netreba chlastať a nemusel si nič hlásiť :-)
Zato Ty si výkvet Vašej krčmy však
Zobral tému antivaxerom , už by sa zlietali ako muchy na h...o, kde je prvý ? :-)
Si obyčajný primitív, ja som sa dal očkovať pre svoje zdravie a nie pre pomyselnú slobodu
Pán je lekár samouk, ako pozerám
A načo sú Vám ventilátory, však COVID neexistuje, či?
Odporúčame