A čo teda navrhuješ ? daj nejaké riešenie čo by sa malo robiť, mudrovať dokáže každý
A čo teda navrhuješ ? daj nejaké riešenie čo by sa malo robiť, mudrovať dokáže každý
Akože čo máš? však je to vzor Vás dezolátov a odporcov rúšok :-))
Ale keby nebol očkovaný tak v tomto stave na 99% na COVID zomrie, a ona ani nevie že pozitívna je očkovaná, ale Ty si stále melieš len tie svoje bludy, COVID raz dostane každý , kludne aj dva krát po sebe, potom uvidíš
Pointa je v tom že na COVID nezomrú
Ty si riadne zaostalý, človeče
Teraz si si streli do vlastnej nohy, asi dobre nesleduješ čo sa tam dialo, migrantov od hraníc začali odpratávať sami Bielorusi, po tom čo sa medzi nimi začal šíriť COVID
Ďakujem , ale ja som bol na druhú už v septembri :-)
A je to tu, pre nízky záujem vakcinácie obmedzujú niektoré štáty, medzi nimi aj Slovensko, nákup vakcín proti COVID 19, v podstate sa nič nedeje, len na prvé dávky sa bude čakať rádovo aj niekolko týždňov, už sa teším ako dezoláti začnú obviňovať vládu z nedostatku vakcín :-)
Ten film poukazuje na neschopnosť a zaostalosť súdruhov a ich režimu vôbec, a je úsmevné ked ten citát "počúvam" práve od novodobých súdruhov a oplakávačoch socializmu
Ja by som povedal že preto, že sa soudruzi z NDR boja injekcie ? tak ako aj Ty.
Nechápem načo takéto správy vôbec čítajú ľudia, som chcel povedať, že vlastne ani nečítajú, len rýchlo klikajú na diskusiu, a šíria tu svoje fantazmagórie , bludy, a navzájom si klikajú že dobrý príspevok, už viem ked otvorím diskusiu presne kto tu bude :-)
Podľa zverejnených údajov je zo všetkých hospitalizovaných pacientov iba jeden zaočkovaný. Ešte stále Vám to nestačí ? zadubenci
https://www.youtube.com/watch?v=VqsqjaBfEWQ&…
je to ten ujo čo tak nadáva
Touto cestou chcem pozdraviť suseda, srandistu, uja Tonka Baláža z BA, zarytého antivaxera, 17 novembra sa promenádoval bez rúška pred parlamentom, potleskom vítal Fica, a ochotne trepal do kamery hlúpemu yotuberovi Rudovi Vaskému, od včera leží v nemocnici v kritickom stave, pozitívny na COVID
Mne zomrel známy včera, a predstav si nebol ani očkovaný , nechápem prečo teda zomrel
A čo je na tom? majú prázdne nemocnice a minimálny počet mŕtvych, potrebuješ lepší dôkaz že očkovanie pomáha proti hospitalizáciám a úmrtiam? je jasné že sa nakazí aj očkovaný, ale po troch dňoch nádchy je fit, osobná skúsenosť
A nie je to jedno ako je to napísané? Umreli takmer iba neočkovany ktorým už nebolo pomoci, a uvoľnili tak miesto pre tých ktorý majú z vakcínou vyššiu šancu na prežitie, je to smutné ale taká je realita, ak dovezú pacienta ktorý ešte má šancu prežiť odpoja človeka ktorý už nemá šancu, tak to funguje v našej nemocnici, a lekár ktorý o tom rozhoduje to nemá ľahké
Zato Ty si mal v gatiach aj zo Sputnika :-D
Odporúčame