Na Slovensku 56
Na Slovensku 56
V Portugalsku zomrelo za posledných 24 hodín v súvislosti s covidom-19 päť ľudí, na Slovensku 56, netreba viac komentovať kto je na tom lepši
Tak načo to čítaš a ešte aj komentuješ, ked Ta to nezaujíma
Len si pekne počkaj na liek z Ruska Číny alebo KLDR
A to Ti nevadí že ich vyvinul tiež Pfizer a USA ? hádam by si to nedal do úst
Tak mal mať respirátor a nemal blokovať obchod, a žiadny nakazený policajt by tam nebol
Zbytočne zaberá lôžko niekomu slušného, odpojiť od prístrojov a poslať domou po svojich, hrdinu, že sa nehanbí ležať v nemocnici z COVIDom
Otec zomrel už dávno, ešte pred týmto cirkusom, a mama bola zaočkovaná skôr ako ja, a darí sa jej dobre
Teba vidno v každej diskusii písať tieto sprostosti, ľutujem Tvojich rodičov že majú takého sprostého potomka
Na šťastie ľudia začínajú rozmýšľať, pred očkovacím centrom u nás v meste stáli včera a dneska dlhé rady, a ani zajtra tomu nebude asi inak
Od pondelka nic neplatí , čitaj aj serizne aktuálne info nie bludy na Pravde
Hlavne že nemocnice plnia neočkovaný, ak nie je očkovaný a dostane covid, načo volá záchranárov ? nech leží doma, mal možnosť sa chrániť neurobil to
Ja len dúfam že odporcovia tento liek odmietnu aj vtedy ked sa budú dusiť na pľúcnom , len aby nedali niekomu zarobiť, Bromhexin a vodka podľa Kotlebu zaberá, len neviem či ak ten Bromhexin nepochádza zo západu, tak zostáva už len vodka
Myslíš že niekto iný to bude vyvíjať, platiť vedcov a lekárov, aby to potom rozdával zadarmo ?
Tie dve ludry sú mu stále po boku :-)
Ja Ti to vysvetlím, v Norsku zomrie na COVID týždenne 6 ľudí, ked zomrie 12 je to nárast 100%, na Slovensku zomrie 100 , ked zomrie 150 je to nárast len 50%, kto je na počet mrtvych na tom lepšie ?
Teraz už na 100% budú nemocnice naplnené, a dezoláti budú zasa obviňovať Matoviča, toto všetko budú Ficove obete
Ale pelendrekov mali viac, a tĺkli ľudí hlava nehlava, ale po hlavách by si pár zaslúžili aj dnešný demonštranti
Ano poznal som ho, bol som mu aj na pohrebe ,mal som vtedy 32 rokov
Odporúčame