Ale sú ľudia čo nedodržujú nič, a opozícia ich v tom ešte povzbudzuje
Ale sú ľudia čo nedodržujú nič, a opozícia ich v tom ešte povzbudzuje
Spomeň si na toto ked Ta budú nakladať do sanitky, karma je zdarma
Ale vakcínu odporúčajú všetky štáty, nielen vaša vláda
Tak prezraď čo je riešenie , čo treba robiť ?
OK, tak ďalej, Nórsko, Švédsko, Dánsko, vieš ja sa hádať nechcem , mňa len zaujíma názor obyčajného Slováka, bývalého krajana, že prečo ste na tom zasa momentálne najhorší vo svete, čo sa tam deje
A čo povieš na ešte studenšie a viac zaočkované Fínsko ? včera traja mŕtvy ,nemocnice tiež prázdne
Aha, no ale kým sa rozbehne bude leto
Len ešte si treba pozrieť že tu v Portugalsku včera zomrelo 6 ľudí, nemocnice sú prázdne, a na SK Vám včera zomrelo 56 ľudí, a nemocnice Vám kolabujú , čim to asi bude ?
Ja Ti to poviem takto, načo kupovať auto čo má airbag, ABS, a všetky tie bezpečnostné serepetičky , poznám ľudí čo to všetko mali v aute, a aj tak sa zabili, ale asi bude vyššia šanca že prežijem pri nehode ak to budem mať
Bukasová truhla stojí mernej ako deň na kyslíku v nemocnici
Netreba plakať, zomierajú hlavne starší neočkovaný, nikoho nikoho netreba nútiť, nechcú sa chrániť nech sa nechránia, COVID to preriedi, štátu to len prospeje
Hej máš pravdu aj môj švagor je také tupé hoviadko
To hovorím aj ja, nechceš sa očkovať ? v poriadku je to tvoje rozhodnutie, nechceš sa chrániť, ale potom nečakaj že budeš ležať z COVIDOM v nemocnici a zaberať miesto niekomu kto potrebuje nejakú inú operáciu
Tupé dezolé má bohužiaľ každá krajina
Netrep, ja som sa dal očkovať pre svoje zdravie, nie pre nejaký papier
Súdruhovia a čo hovoríte na toto ? https://www.youtube.com/watch?v=MdAE3xUy5dU&… veríte tomu? hovorí to predsa na Ficovom proteste jeden z Vás, za toto by mala vláda a aj prezidentka okamžite odstúpiť
Portugalsko má za deň 6 mrtvych , Nórsko 5, Fínsko 3,Malta 0, Slovensko 56 ! , ešte menej očkované Rumunsko 190 !!! normálnemu človeku to stačí na porovnanie či očkovanie pomáha alebo nie
A načo by to bolo dobré ? Krčméry aspoň niečo užitočné robí, ale banda hlúpych dezolátov, ako si aj Ty ,by tam len šírila nenávisť a nadávky, to voláš diskusia ???
Hovor láskavo len za seba
Odporúčame