No preboha len to nie ,Poliaci sú od prírody sprostý národ :-/
No preboha len to nie ,Poliaci sú od prírody sprostý národ :-/
13 rokov za vniknutie do klietky šimpanza to je dosť
Podla toho čo som sa dočítal nebola strela vystrelená zo zeme,priestrel v trupe ukazuje že "projektily-šrapnely " vošli do trupu z pravej strany z hora,a vyšli po priestrele trupu vyšli von v nižšom bode,z dolnej ľavej časti,teda viac to ukazuje že "strela-raketa" bola vystrelená z lietadla
Súdruh veliteľ NATO,ak sú Ruský vojaci stále na Ukrajine prečo by sa mali stiahnuť ? hádam nie lebo sankcie,to je slabá zbraň na Rusov,všetko sa tam zatiaľ vyvíja podla Kremľa tak hádam si naozaj nemyslíte že teraz to tam všetko nechajú fašistovi Porošenkovi,ešte taký mesiac a Ukrajincom budú dobré aj tie ohrdnuté deky čo im núkal Obama,o chudákoch vojakoch ani nehovorím,verím že polka prebehne k Rusom :-)
A prečo bude plyn zo západu drahší ??? potom zaň neplatme keď sa nám bude zdať drahý,tak to predsa robí Ukrajina :-)
Ten Jaceňuk je len taký šašo bez vlastného názoru :-/
No neverím že EUrohujeri vymysleli niečo normálne,zasa to bude len ďalšia c h ujovina
To je vtip? a akú ekonomiku má Ukrajina ?s čím chcú obchodovať ?čo predávať ?komu? však nič nemajú,to čo malo na Ukrajine cenu ako sú uholné bane a ťažká zbrojárska výroba je v rukách novovzniknutej republiky Novorusia,Rusi si nedali zobrať to čo tam malo cenu :-) EU a USA ostal iba chudobný hladný žobrák o ktorého sa budú musieť ešte aj postarať :-D
To ešte nič neznamená,je to len taký zdrap kde je napísané že sme podpísali že možno podpíšeme,ale kedy Ukrajina splní stanovené podmienky pre vstup do EU a či vôbec niekedy splní je vo hviezdach,taký Turci to nedokážu splniť už 50 rokov, vtedy ešte bolo EHS,a to sú omnoho bohatší ako Ukrajina a nie sú v bankrote ako Ukrajina
A prieskum verejnej mienky určite robili tí správny ľudia,a keby boli chceli tak Porošenko by mal aj 114% hlasov :-)
No jasné všetci tam Porošenka milujú,to hovorte tomu čo seno žerie,však je to po puči dosadený pajác západu ,za jeho vlády je už luxus aj teplá voda :-)
Porošenkovi už tečie do topánok :-) treba ďalší Majdan a puč ako proti Janukovičovi
Ukrajina už nevypláca ani dôchodky lebo na to nemá peniaze,lieky sú luxus,obchody nefungujú,vykurovacia sezóna sa posúva na 1.november bez ohľadu koľko bude vonku stupňov ,teplú vodu má len Porošenko a jeho verná družina,elektrina sa zapína len niekoľko hodín denne lebo ju nieje z čoho vyrábať,bane na uhlie sú Ruské ,takže čo je na tom čudné keď Rusi pomôžu chudákom na ktorých ich prezident namiesto pomoci posiela vojsko ? toto viem od človeka ktorý na Slovensku žije už 15 rokou ale cca 150km od vojnovej zóny mu žijú rodičia a že ľudia čo tam žijú len dúfajú že Ruskí vojaci prídu skôr ako Ukrajinský a urobia konečne poriadok
Ja by som dal Kyjevu veľké H****o nie plyn z reverzu ,nech si zaplatia dlh a žijú za svoje nie na úkor EU !
Takže presne ako na SK ,aj to je len vrakovisko a montážna linka :-)
Správy že vraj,zo zdroja JBB,jedna babka povedala :-)
No nič čudné to nieje ,aj separatisti musia tancovať ako Putin píska a zdá sa že sa dáva do tanca aj Porošenko :-)
HM toto prímerie nehrá do kariet agresorského NATO a USA ,niečo treba vymyslieť ako začať znovu boje lebo hrozí že Porošenko a Putin sa dohodnú bez nich a to by bolo pre západ fiasko a vyhodené peniaze ktoré už do Ukrajiny natlačili :-)
Odporúčame