A čo teraz ? tie dve lode budú Rusom chýbať myslíš :-) skôr budú chýbať frantíkom tie mil.€ za ne,urobili to pod nátlakom EU a nie dobrovoľne
A čo teraz ? tie dve lode budú Rusom chýbať myslíš :-) skôr budú chýbať frantíkom tie mil.€ za ne,urobili to pod nátlakom EU a nie dobrovoľne
však USA robí na Ukrajine to isté ,a vlastne práve Obama je ten kto je zodpovedný za momentálny stav na Ukrajine,všetko to začalo Majdanom a USA platenými demonštrantmi ktorý mali za úlohu vyvolávať demonštrácie, zmenu politického režimu a pádu vlády na Ukrajine z cieľom dokopať ju do NATO,presne toto robí USA aj na Kube z cielom zmeniť tam politický režim,zatknutý agenti provokatéri priznali že dostávajú plat 3 doláre na hodinu,ja netvrdím že na Kube je dobrý život bol som tam ,je tam chudoba,plat sa pohybuje v prepočte 16-17€ za to sa tam dá kúpiť 2L rumu alebo tričko z nápisom adidas ,práca tam nie je povinná ale každý kto pracuje dostáva pomoc aj od štátu,vela sa tam "podniká" kšeftuje na trhoch,ale chcieť zmeniť režim tím že sa vyvolávajú demonštrácie a nepokoje a ludia sú navádzaný aby proti sebe bojovali je svinstvo
Treba rýchlo ďalšie proti Ruské sankcie to jej pomôže ako aj celej EU ,hlupáci :-/
Mna len zaujíma že z čoho chce Ukrajina žiť po vstupe do EU ,však sú úplne závislý od obchodovania z Ruskom hlavne zbrojárska výroba ,čo chcú predávať do EU ?bežných Ukrajincov skoro prejde EU eufória ked budú muklovať za 250€ niekde na nemeckej montážnej linke a na plynové kúrenie môžu zabudnúť nebudú ho mať z čoho platiť ,toto zrejme Porošenka a jeho kumpánov netrápi oni zbohatnú ešte viac na rôznych "privatizáciách" však to poznáme aj zo Slovenska ,plynárne ,elektrárne,atd. a budú si užívať luxus niekde v Monaku,Janukovič bol nula oproti nim,lenže to už žiadny Majdan nebude možný Brusel to netoleruje
Najväčšie zlo tejto doby je USA v ruka v ruke z Ukrajinou :-/
To bude preto lebo je to ešte priskoro aby to pociťovali,nech počkajú ešte 2-3 mesiace a ono to príde a nielen v Nemecku, EUrohujeri nám navliekli slučku okolo krku a počítajú že tak obesia Rusov :-)
Tieto správy od agentúry že-vraj sú najdôveryhodnejšie,alebo aspoň také dôveryhodné ako od Petry Procházkovej :-))
hehe,nie Ukrajinská kríza poškodzuje Nemecko,ale nezmyselné sankcie EUrohujerov ktoré aj tak nič neriešia
No dobre a kde nejaké to foto tých vozidiel ? keby ich bol niekto videl už dávno by to bolo všade po internete,to budú zasa len bludy Ukrajincov ako si boli istý že Rusi si sami zničia humanitárny konvoj aby mali dôvod zaútočiť,keby Rusi chceli zaútočiť tak to urobia a nepotrebujú si vyrábať ani dôvody
Oni sú len radi že nemusia bojovať ,však to ani nie sú vojaci ale len nasilu odvedený civilisti,Porošenko robí už to isté čo robil Hitler,verboval nasilu aj deti
To bude sveta žiť západniarskym zbrojovkám ,Ukrajinci sa v živote nevyhrabú z dlhov,hlavne že niekto sa zasa nabalí
RTOčka ťahávala za sebou aj príves,pár krát som sa v nom ako chlapec viezol ale vždy tam bola zima neviem či to nemalo bufík alebo len nebol zapnutý :-))
panenka skákavá,toto snáď nemôže normálny človek napísať :-/
no daj niečo Ruské čo kúpiš v EU okrem plynu a ropy :-)
A prečo sa obchodníci z únie nasilu tlačia do toho zlého zlého Ruska ? Ruské peniaze im už nevadia ???čo im bráni vyvážať svoj tovar do dobrej dobrej Ameriky ?
dosť trápne :-/ dnešná doba je celkovo nejaká zvláštna ,jeden imbecil niečo urobí zavesí to na internet a tisíce sa po nom opičia a myslia si aký sú dobrí :-))
Nevadí radi sa poskladáme ma záchranu ďalšieho žobráka v EU,na oplátku sa budeme tešiť že tam budú americký vojaci
Odporúčame