Nevadí radi sa poskladáme ma záchranu ďalšieho žobráka v EU,na oplátku sa budeme tešiť že tam budú americký vojaci
Nevadí radi sa poskladáme ma záchranu ďalšieho žobráka v EU,na oplátku sa budeme tešiť že tam budú americký vojaci
No jasné zasa sú všetci múdri ako sa to nikoho nedotkne a ako sú všetci pripravený,počkáme si pár mesiacov po tom čo to Putin urobí ako budú bedákať,a nech sa nespoliehajú ani to že tam budú voziť rozmontované autá a v Rusku ich skladať ,ešte vždy si myslia že Rusi sú blbý ? ked sa to tam začne zvojnievať prídu aj o tie továrne čo tam majú a potiahnu svinským krokom z Ruska ,fakt neviem či za toto všetko čo tomu bude ešte nasledovať tá východná Ukrajina stojí EU ,Američanom je to šumafuk to mi je jasné,oni vždy tažia z problémov druhých :-/ banda skur**ná
hm zaujímavá akcia,keby že je možnosť hneď tam idem ,naposledy som šoféroval tank T72 v 90tom ako základák :-)
Keby sa takéto niečo dialo v Rusku tak na SME to máme minútu po minúte,žeby to z USA nešlo urobiť ? :-)
čierny ušatý šimpanz si nevie urobiť poriadok doma a chce ho robiť inde :-/ zdá sa že hrozí skutočná vojna medzi NATOm a Ruskom a to už nebude sranda
To nieje Ruský mráz čo robí starosti,ale tuposť EUrohlupákov čo počúvajú rady šimpanza z bieleho domu :-)
Keby bol Krym ostal pod neschopnou Ukrajinou tak by tam bol teraz určite raj na zemi,a v budúcnosti základňa NATO
Smiešny šašovia EU,však tam vraždia Ukrajinci civilistov a Moskva má zastaviť nepriateľské akcie,to sa majú pozerať ako tam vraždia Rusov?prečo Ukrajina nestiahne svojich vojakov z tej oblasti a nenechá tam žiť ľudí ako doteraz a bude kľud,zrejme preto lebo len tá oblasť má pre západ nejakú cenu,zvyšná časť Ukrajiny je pre nich bezcenná
Toto sú tie zbytočne vyhodené peniaze pre darmožráčov na ktorých sa všetci musíme skladať
Ja som tiež za,koho to má stále baviť skrývať milenky a plienky sušiť na povale
Hehe :-) teraz budú doliezať za Putinom jeden po druhom a žalovať že to oni vlastne ani nechceli sankcie proti Rusku,to všetko ONI,Fíni dodávali Rusom obrovské množstvá mliečnych výrobkov ,a zo dna na deň zavrieť továrne nie je sranda :-) kto bude druhý ? som mysle že to potrvá nejaké dva tri mesiace kým začnú doliezať za Putinom ale prerátal som sa,zbadali že Putin nestráca čas a výpadky na trhu rýchlo nahrádza dovozom z Číny,južnej Ameriky,Turecka,Afriky atd.a tak hanba nehanba ak budú meškať na obrovský dobre platiaci Ruský trh do budúcna môžu zabudnúť,si neviem predstaviť keby toto čo teraz rieši Putin mali riešiť "naši" pribrzdený EU úradníci,tak prvé jablká a mäso máme možno o dva roky bolo by treba schváliť nové smernice a zakrivený uhoriek a zdravej výžive sliepok :-)
no to sú postavy :-/ a tie umelé kozy ,hnus :-/
16 hláv štátov sa predsa nemôže mýliť,už som to niekde počul :-)
Ukrajina žiada preloženie nákladu na iné autá,LOL a určite na ukrajinské,čo myslia že sú Rusi taký sprostý ako oni?to by sa tie veci potom určite nedostali tam kde sú určené ale by skončili niekde v Kyjeve,už vidím ako Porošenko obdarúva jedlom ľudí ktorý sympatizujú z Ruskom a bojujú proti nemu,ja som skôr názoru že Rusi z tou "pomocou" prekročia hranice niekde v mieste pod kontrolou separatistov a ak Ukrajinci nedajbože zaútočia na konvoj v tom momente sa dá tých 45000 vojakov do pohybu a Porošenko dostane konečne cez držku
To vie každý normálny človek že sankcie sú nezmyselné a uškodia hlavne EU ,lenže čo čakať od blbov z Bruselu ,každý predsa vie aká "elita" sa dostáva do EU parlamentu ,si sprostý ? ale si v "správnej" strane? no čo s tebou, šup do Bruselu,tam rozum nepotrebuješ stačí hlasovať
Už sa čaká iba na pomoc od USA a tá bude obvyklá,dobre naložené F16 zabezpečia humanitárne bombardovanie :-)
tomu sa hovorí dvakrát meraj raz rež,ale na to duté hlavy čo vymysleli sankcie proti Rusom zabudli,ja tiež nepotrebujem v obchode 20 druhov umelých jogurtov zo západu,aj tak kupujem len Zvolenský,a ovocie a zeleninu sa snažím tiež kupovať len od domácich pestovateľov ,v živote som nekúpil paradajku v supermarkete,znížením dovozu Rusi dajú zarobiť viac domácim dodávateľom
Fico má teraz úplnú pravdu! opozícia je už z princípu vždy proti Ficovi to je na slovensku normálne :-)
Odporúčame