DU sú to je pravda ,len práca v nich je ako pred rokom 89 všetko ručne, bez PC a internetu :-)) vdaka neschopnému šéfstvu zo superúčetním Ivanom Fantozzim Miklošom na čele a jeho kámošmi Mikulčíkom a Krnáčom ešte rok ich vládnutia a budú tam svietiť petrolejkami a písať husacín brkom :-))


