k moci
Mikloš je neuveriteľný blb ,ked sa dostane k robí na ludoch experimenty
Berlusconi mi je stále sympatickejší ako naši zlodeji v parlamente on je aspoň na ženy ale taký Mikloš je celý stoporený len pri slove privatizácia
A čo tak pracovať 12 hodín denne za cenu 7,5 h, z radosti že už máme tú pravicu :-))
A prečo hned samovraždu ? to je taký problém si tam nájsť prácu a makať za 2 doláre denne :-))
Hm ,čo dostal Simon dobrý bakšiš aby zlikvidoval konkurenciu
Už je na čase aby niekto dal riadne po tej dutej hlave Jankovi Fígelovi ,to čo tu od volieb predvádza KDH nemá obdobu ,už smelo môžem povedať že to volebné obdobie sú na čele zlodejstiev 6 koalície nominanti
KDH ,už počujem to vyjadrenie hovorcu KDH všetko je v rámci zákona
Neviem si predstaviť takých nemcov ,talianov,francúzov, ako žijú zo 400 € a 20 rokou sa nechajú tahať za nos však raz bude lepšie ale teraz si zasa utiahnite opasky
Vieš Slováci boli a sú vždy pozadu za Čechmi a svetom a ozvú sa niektorý až ked je to už neúnosné
Dobrý lekár si tie peniaze zaslúži ,ja som za aby im pridali ,ked môže zarobiť 2300 € poslanec v parlamente čo je v """práci""" 100 dní v roku a osohu neurobí ani za cent, prečo tolko nemôže mať človek ktorý musel študovať ,robí nočné,piatky sviatky,a zachraňuje ľudské životy
Ano oteplovanie ,horúcejšie letá a chladnejšie zimy ,neviem čo je na tom také nepochopiteľné,budú obdobia ked tu budeme mať v lete + 45 a v zime - 40
Toto napadlo nie raz aj mna,na každej dedine bolo družstvo ktoré zamestnávalo ludí ,chovali sa kravy ,svine,ovce,obrábali sa polia ,pestovala sa kukurica ,obilie,zemiaky,slnečnica,repka,atd.ešte ako československo sme boli potravinovo sebestačný ,od roku 89 sa strieda vo vláde jedna banda blbov za druhov a polnohospodárstvo sa zlikvidovalo lebo vraj lacnejšie dovezieme ako dopestujeme tak tu to máme,neobrobené polia zarastajú burinou ,ludia na dedinách sú bez práce ,a dovážame predražený chemický bordel zo západu
No neviem,Radičová,Mikloš a zlacňovanie to ide do hromady ako Obama a Usáma bin Ládin
Ten manekýn Mikloš ma už **** ,čo si myslí že sú všetci taký blbý a veria tým jeho bájkam a grafom ? chodil so do obchodu aj za Dzurindu aj za Fica tak vidím ceny ,len tak mimochodom taká morcadella ešte pred rokom stála v Tescu 1 € ,dnes len tak náhodou som si všimol že stojí 1,30 ,nejako ceny nesledujem je to obtiažne pri tých centoch ale toto je zdraženie o 9 SK
Ked so videl kto to moderuje a kto je v porote tak som skončil zo superstar ,proti Marešovi nič nemám ,ani Habera mi nevadí ale ako môže niekto ako ten "rytmus" hodnotiť spev druhých ked sám nevie spievať šašo jeden
No neviem neviem či si tie autá zarobili aspon sami na seba 1mil € nič moc,tie mali byť v teréne 24 hod denne 365 v roku
Odporúčame