Takéhoto neschopáka ešte slovensko vo vláde nemalo ako je tento svetuškár :-)))
Takéhoto neschopáka ešte slovensko vo vláde nemalo ako je tento svetuškár :-)))
Ešte máš zmysel pre humor ,to je dobre :-))
Aj dutý Janko F. daruje byt :-))
Hm ,USA trápia naši darebný cigoši čo nechcú robiť len brať dávky ,ale je zaujímavé že ich netrápia utečenci z Líbye ktorý utekajú pred ich náletmi a náletmi Francúzov a Britov ,je čudné že tam vedú vojnu akože za slobodu tých ludí a na druhej strane tých ludí zvysoka kašlú a nechcú prijať ako utečencov pred vojnou a dať im azyl , Francúzi jasne vyhlásili že všetkých budú vracať tam odkiaľ prišli, toto len dokazuje že oni kašlú na ludí a ide im len o ich vlastné záujmy a to je ropa
A čo súdruhovia v portugalsku ,španielsku,taliansku,atd, prečo dnes nevedia kam z konopí ? dnes sa na nich musia skladať na ich dlhy aj bývalé komunistické štáty ,kde sú tie ich vyspelé ekonomiky ? žiť na dlh dokáže každý blbec , a privatizácia ?čo dnes Mikloš predáva ? len to čo tu postavili komunisti :-))
Pridaj ,tu by sa 3 roky len vyhlasovali tendre a sútaže a hladať ako sa čo najlepšie nabaliť ,a momentálne máme najslabšieho ministra aký kedy bol však Janko ,byt ako ?
A kto zaviedol tú hovadinu aby každý zamestnaný MUSEL mať účet v banke ? nech je to dobrovolné kto chce nech si založí aj 4 účty v každej banke ,ale prečo som si musel povinne založiť účet v banke ?nič nesplácam, nemám žiadny úver , aby ma mohli okrádať na všelijakých nezmyselných poplatkoch ktoré si zvyšujú kedy sa im chce a ako sa im chce ,je to totálna hovadina platiť za niečo čo ani nechcem nepotrebujem len preto aby mal niekto zisky
Uz sa nasli tie zbrane hromadneho nicenia kvoli ktorym sa islo do Iraku? Saddam padol do troch tyzdnov, preco su tam vojska uz pomaly 8 rokov? Sirime demokraciu rovnakym sposobom akym Sovietsky Zvaz v 68 siril socializmus.
Ten Galko je srandista ,a ako môže Slovensko blokovať NATO ??? na armádu dávame menej ako sme sa zaviazali zmluvou tak musíme držať hubu ,a naši vojaci môžu ísť bojovať jedine akciovímy vajíčkami to skladník Galko ešte dokáže možno obstarať
11 detí to bol určite nejaký cigoš ,ako sa hovorí ,múdri spraví detí kolko chce a sprostý kolko vládze
To sa fakt nenájde nikto kto to ho retardovaného Fígela zastaví v ničení Slovenska ?
To je pravda , plat pomaly pôjde rovno do štátnej pokladnice a na Miklošove dane si budeme musieť zarobiť bokom
Toto už nieje možné ,Slovenska sa dotýka všetko čo sa kde udeje na zemeguli ale je zaujímavé že sa to týka len zdražovania
Odporúčame