A tomu že dvíhanie cien a daní v dobe ked ludia nemajú peniaze aby sa vykryli diery v rozpočte verí hádam iba sám Mikloš :-))
A tomu že dvíhanie cien a daní v dobe ked ludia nemajú peniaze aby sa vykryli diery v rozpočte verí hádam iba sám Mikloš :-))
To sa dalo čakať ,hádam si niekto nemyslel že nemci budú donekonečna skupovať výrobky z celej EU
Ja len žasnem ,21 rokov po páde socializmu už na SK vlastne nič nefunguje ,armáda v troskách,školstvo a zdravotníctvo detto ,elektrárne a plynárne sú fuč ,ostali nám tu len rozbité cesty a pozatvárané fabriky ,jedine kde nikdy nechýbajú peniaze je parlament
Ani ma to neprekvapuje ,ten nagelovaný magor vedel vždy len rozpredávať štátny majetok a dvíhať dane ale to je cesta do pekla ,treba vytvárať ludom podmienky aby boli ochotný viac utrácať a nie nútiť ich šetriť
No neviem či tá spotreba bude stúpať skôr klesať ,ja osobne tento rok prechádzam na pevné palivo a plyn ruším ,maximálne tak na varenie ,a firma čo mi to má robiť je maximálne vyťažená lebo vela domácností ruší plynové kúrenie vykurovanie plynom začína byť na slovensku luxus na ktorý ludia nemajú
Ja nie som proti pomoci ani jedného štátu,ked im klesnú platy a dôchodky pod úroveň slovenských prosím nie som proti pomoci,ale nie som ochotný dotovať niekoho kto zarába 3x tolko ako ja ,som ochotný pomáhať len tomu kto sa má horšie ako ja
Ani to že má Ferrari nepomohlo :-))
Ešte komanči pred 89, za dve prasce a 10 husí ,tak ako 90% dnešných vyvolených :-))
Voličom koalície stačí aj takéto vysvetlenie ,ešte budú uznanlivo prikyvovať ako to rýchlo vyriešil ,ale chcel by som počuť tie telefonáty čo nasledovali ked Matovič odišiel ,príkaz všetko skartovať :-))
Hm, čo na prokuratúre skartujú aj HDD ? alebo používajú ešte písacie stroje?Ak niečo napíšem v PC dám to vytlačiť ,papier je možný skartovať ok,ale čo ten súbor v PC ? čo to hned mažú? však aj omylom zmazané súbory je možné bez problémov obnoviť
toto je len riadne klamstvo aby sa na verejnosť nedostali veci ktoré sa nemajú
A ja som 1 augusta vyhodil plynový kotol z kotolne z takou radostou z akou som ho tam pred 10 rokmi montoval nech sa SPP zadrhne z ich plynom túto zimu už kúrim drevom :-))
Ináč to s tým chlebom je pravda v telke išiel nedávno dokument z tej doby a boli tam marky kopcom naložené vo fúriku a tolko bolo treba na jeden chlieb
A aká bola kríza pred tromi rokmi? kto mal krízu ? možno banky a kšeftári z ropou ,ja som žiadnu krízu nezaznamenal ,boli plné obchody ,ceny všetkého klesali , za 50 € som mal takmer 50l nafty ,to bola kríza ??? tak nech je potom späť čím skôr
Hm Šiška & Partners ,prečo Mikloš najal práve túto firmu aby obhajovala štát a bola za to platená ???asi preto že sa poznajú z bicyklovačiek a lyžovačiek
Radičová a Žitňanská ,dve staré vypĺznuté kefy :-))
Odporúčame