To je pravda, zober im vodku a oni na teba poslu balisticku raketu.
To je pravda, zober im vodku a oni na teba poslu balisticku raketu.
Somarina. Hospodarske straty Ruska su sposobene sprostou hopodarskou ruskou politikou ked sa spoliehaju na produkciu a vyvoz surovin. Narod zboznuje diktatorov , muzi sa uchlastavaju na smrt, spolocnost nema zaujem vyniknut v hospodarstve. Naucili sa vyrabat jadrove zbrane a to im dava pocit sily a dolezitosti aj ked vseobecne maju hole zadky.
<<„Podpora našich strategických jadrových síl v kombinácii s rastom vojenského potenciálu ozbrojených síl zabezpečí, že Spojené štáty a NATO nebudú mať prevahu nad našou krajinou,“ vyhlásil Gerasimov.>>>
Ako inak? Konkurovat vo spotrebnych tovaroch nedokazu jedine vcom dokazu vynikat su jadrove zbrane a chlast.
<<Šéfovia diplomacií EÚ predĺžili protiruské sankcie>>
Aspon na desat rokov , aby bol pokoj.
Postavit vysoky plot s velkou branou okolo Ruska, zamknut a zahodit kluce.
A to tu ten nick je mozno len tak dva roky. Nuz vypomaha si na stare roky kde sa len da stal sa s neho cisty kapitalista.
Podporovaci proruskeho fasizmu, zase sa obuvate do diskutujuceho?
Ruski politici sa pretekaju v tom kto prehlasi vacsiu blbost. Cim vacsi blbec tym vyssie v ruskej politike figuruje.
Ty ju trolujes neustale. Ako dlho mas tento nick? Pol roka a viacej ako 4000 prispevkov - usilovny trol len co je pravda.
Lavrov je jednoducho vojnovy stvac , ktory sa vyhraza Ukrajine.
Za komunizmu si taky clanok citat nemohol. Vsetko bolo podriadene politickej ideologii strany.
Naco? Podla mna ide o politicky postoj toho vojaka ( ten blabol na politikov to dokazuje) a ziadne dokazy o zlocinoch nema. Takychto nazorov tuna na Pravde je kopa a trojnasobna kopa od duplicitnych nickov ktori si tymto dodavaju zavaznosti.
Naco? Podla mna ide o politicky postoj toho vojaka ( ten blabol na politikov to dokazuje) a ziadne dokazy o zlocinoch nema. Takychto nazorov tuna na Pravde je kopa a trojnasobna kopa od duplicitnych nickov ktori si tymto dodavaju zavaznosti.
Tak som si to precital a rozmyslam ci si mu to nenapisal ty, pretoze sa to naozaj cita ako protizapadna propaganda diktovana z Moskvy. Vela nenavistnej retoriky nielen voci NATO, ale hlavne voci slovenskym politikom. Nic konkretne nepovie , ake zlociny ma na mysli, ake zlociny spachalo NATO pocas jeho sluzby v Kosove, len vseobecna retorika aku pocujeme s Moskvy kazdy den. Myslim, ze bloger ma pravdu , toto moze byt Moskvou zaplateny "otvoreny list ".
Kde sa da najst to co zverejnil?
Ak by nejaky magazin vyhlasoval najvacsieho klamara roka tak Lavrov by bol "Klamar roka" tesne nasledovany jeho panom Bloodymirom Putinom. Bloody P v tom tiez vynika.
Odporúčame