Coho sa najviacej obava kazdy diktator? Vlastneho naroda ked proti nemu povstane a preto sa Putin velmi snazi obratit hnev Rusov proti vonkajsiemu nepriatelovi, aby tento hnev nezasiahol jeho sameho. Na to sa uz v tradicne v Rusku pouziva retorika zamerana proti Zapadu a najma USA. 70 rokov komunisti spracovavali Rusov tymto sposobom a Putin celkom spravne uvazuje , ze toto mu poskytuje vyhodu ktoru musi vyuzit.
Vacsina diktatorov skonci zle a zvacsa v rukach vlastneho naroda a preto sa Putin obava revolucie nech uz je akejkolvek farby.Obava sa vlastneho naroda.


