No a co? Ak to aj naozaj boli Americania, tak urobili dobre ked to zverejnili, odhalili kopu politikov a inych ludi ktori robia machinacie s peniazmi a vyhybaju sa plateniu dani.
Rusofilom ide len o to, ze su tam aj Rusi blizki Putinovi. Ubohe a nizke. Ak by tam neboli Rusi tak by kvicali ako zmyslov zbaveni a ukazovali prstom a kazdeho ineho.

