Kiska vyzval Rusko na to co je len moralne spravne a nasi proruski zapredanci sa z toho idu zblaznit. Rusko odvieklo ukrajinsku prislusnicku armady , ktora branila svoju krajinu voci zakernej ruskej agresii , nasilim na svoje uzemie a tam je teraz podrobena politicky motivovanemu sudnemu procesu.
Rusko robi tak ako vzdy aj robilo , zakerne a podlo a na priklade Ukrajiny je vidiet,, ze nikto kto je slaby a sused Ruska si nemoze byt isty ci sa nestane obetou ruskej invazie.


