Tak veru. A keďže prvá veta sa vakcíny netýka, znamená to, že slúži čisto na manipulatívne účely?
Tak veru. A keďže prvá veta sa vakcíny netýka, znamená to, že slúži čisto na manipulatívne účely?
Asymetricka velkost placebo skupiny nie je ruskym vynalezom.
Impotentnosť nášho slávneho ŠÚKL, preukázaná testami na myšiach, je len jedným z mnohých symptómov ktorý naznačuje náš krypto-koloniálny status pod správou oplotenej.
Môžeme si za to sami, pretože sa pravidelne nechávame manipulovať cudzími médiami a cudzovládkami a podľa toho potom s implantovanou nenávisťou volíme.
V Indii, Bangladéši a iných rozvojových krajinách, človek s pozitívnym testom dostane balíček vitamínov a liekov, vrátane ivermektínu. Pribalený návod na dávkovanie pochopí asi aj negramotný.
Na "vyspelom" Slovensku takéhoto človeka dôrazne pošlú najkratšou cestou domov, bez liekov a bez liečby. Odporučia mu ležať, veľa piť, a keď je zle, volať záchranku. Niekto ešte iniciatívne spomenie vitamíny. Keď sa po takejto "vyspelej" liečbe človek dostal do nemocnice a bolo s ním zle, dostal Remdesivir, ktorý je neúčinný ale aspoň drahý. Účinný liečebný protokol VÚSCh KE skoro nikoho nezaujímal.
Výsledky tomu iba zodpovedajú. Bangladeš má dokopy menej úmrtí ako Slovensko, pritom je to 30-krát väčšia krajina.
Za cenu (psycho)testov sme mohli mať v každom kraji novú krajskú nemocnicu.
Podstatnejším ukazovateľom je úmrtnosť a tú majú nižšiu ako my.
Niečo uniklo mojej pozornosti? Niekto robí za štátne peniaze vlezlú kampaň že paralen je sloboda? Niekto chystá paralenové pasy?
A čo ešte nejaké nežiaduce účinky o ktorých sa zatiaľ vôbec nehovorilo. Možno sú také, ktoré nastanú ešte neskôr a nikoho nenapadne, že za tým môže byť vakcína. Čo ak by sa prejavili po nejakom náhodnom spúšťači, napríklad pri stretnutí so skutočným korónavírusom. Človek by napr. zomrel s príznakmi ťažkého COVIDu a oficiálnym výsledkom by bolo "zomrel na COVID".
My vonkoncom nevieme, čo tie vakcíny z dlhodobého hľadiska robia. Ešte neskončila ani len tretia fáza bežných klinických skúšok.
Rád by som vedel, koľko promile trombóz bolo v skutočnosti hlásených ako nežiaduci účinok. Lebo dva týždne po očkovaní si málokto dá nejakú trombózu do súvisu.
Máš len polovičnú pravdu. Oni to ZISTILI počas testovania - testovanie totiž stále beží až do augusta 2021.
To je totiž princípom podmienečného schválenia - EMA povolila pod zdôvodnením pandémie na trh vakcíny, ktoré nemajú ukončené klinické skúšky.
Iná vec je, že ani pri štandardnom postupe, kedy sa skúšky robia ešte pred uvedením na trh, by na to asi počas skúšok neprišli, ale len s dávkou (ne)šťastia po uvedení na trh.
Nemáš pravdu, pitva určí súvislosť len v prípade že je súvislosť absolútne nespochybniteľná - anafylaktický šok. Ostatné prípady si rozhoduje ŠÚKL sám pre seba. Prečítaj so rozhovor s šéfom slovenských patológov.
Slovami Dr. Pekovej, treba už zavrieť tú jaskyňu z ktorej to vylieta spolu s jej zamestnancami.
Však oni rúška odporúčajú len v interiéri kde nie je možné dodržať bezpečnú vzdialenosť. Ináč ich odporúčajú len zdravotným pracovníkom.
Áno, v Indii úmrtia pribúdajú, ale vo februári a marci ich mali menej ako my, pričom oni majú 1,3 miliardy obyvateľov!
Teraz majú cca 500 úmrtí denne, čo je stále 40-krát nižšia úmrtnosť na milión obyvateľov než na Slovensku!
A napriek tomu sa vybudovalo toľko, že to "demokrati" už 30 rokov rozkrádajú.
Máme vraj už druhú najhoršiu týždennú COVID úmrtnosť na milión obyvateľov. Ďaleko pred nami sú krajiny ako Nigéria, Bangladéš, Zimbabwe, Tanzánia kde bežne jedia zo zeme a nemajú kanalizáciu. India s 1,3 miliardou mala vo februári menej úmrtí ako my.
Keby sme boli v polovici rebríčka, mohli by sme povedať, že NIEČO robíme zle. Ale na úplnom spodku - robíme zle skoro VŠETKO. To nie je vec nejakých "nevzdelancov", ale systému.
V Bangladéši nemajú plošné nakazovanie, pardón, testovanie?
V Bangladéši ak je človek pozitívny, dostane balík vitamínov a liekov (aj ivermektín), a u nás človeka pošlú domov ležať a veľa piť a keď bude veľmi zle, zavolať sanitku (zjednodušene odporúčanie MZSR)?
V špitáli nedávajú Remdesivir, lebo na drahé nezmysly nemajú peniaze?
Ľudia si neničia pľúca dlhodobým plošným nosením respirátorov?
Nie sú tak sprostí, aby si kazili dýchanie ešte aj vonku na voľnom priestranstve a v prírode?
Neobmedzujú si pobyt v prírode?
Kde sú tie rozdiely?
Kto chce čakať, nech si čaká. Mne už politici dokázali, že sa im nedá veriť ani "dobrý deň".
V exteriéri môže k nákaze dôjsť iba rozhovorom/kýchaním/kašľaním z veľmi blízkej vzdialenosti, alebo dlhodobejším pobytom v blízkosti nakazeného človeka.
Spomedzi 49000 prípadov prenosu, iba 3 nastali v exteriéri medzi ľuďmi ktorí boli na spoločnom pikniku s jedným infekčným.
"Verejnosti za určitých podmienok okrem iného opäť sprístupnili reštaurácie a kultúrne podujatia"
-Tými "určitými podmienkami" je apartheid - občania sú rozdeľovaní na prvú a druhú kategóriu podľa toho, či majú záznam v očkovacom pase.
Je to samozrejme diskriminačné a navyše nevedecké, keďže zatiaľ nie sú dôkazy, že by očkovaní nemohli šíriť vírus. Aj my Slováci o tom vieme svoje, z nás zase urobili pokusné myši antigénových testov.
Alebo ako Jeho Igorodie: Odpúšťam vám, poďme odznovu.
Odporúčame