Zdá sa, že nielen na mňa, ale aj na spôsob akým sa zachraňujú životy pacientov.
Zdá sa, že nielen na mňa, ale aj na spôsob akým sa zachraňujú životy pacientov.
Aha, pán má asi lepšie výsledky liečby kritických COVID pacientov. Pán by nás mohol oboznámiť, aké sú a kde pracuje.
Tak to je zaujímavé, že firma Merck na to ani po 30 rokoch výroby neprišla, že "spoľahlivo ničí pečeň" a že je použiteľný ako "chemická bojová zbraň". V príbalovom letáku sa ohľadom pečene uvádza len možnosť zvýšených pečeňových enzýmov, čo môže spôsobiť každé druhé antibiotikum alebo hoci aj paralen.
Nech sa postavia do radu kritici doc. Töröka a spustia svoje vecné pripomienky k jeho protokolu. Ale len tí, ktorí majú rovnakú alebo lepšiu úspešnosť liečby. Aha, nikto. Tak dovidenia.
Väčšina financií EMA pochádza od súkromných firiem.
Ale z tej jaskyne, z ktorej to vylieta, môže vyletieť aj raketoplán.
Od budúceho roka? Veď atómová bomba už predsa hnusobu zničila, nie? Alebo ho zničí očkovanie najneskôr do leta, nie?
Keby vláda chcela pomôcť ľuďom, ktorých ožobračila opatreniami, už by to dávno robila - podniky krachujú už takmer rok.
Namiesto toho vláda robí iba DOJEM, že niečo rieši. Do konca roka je plno času aby 31.12. schválili že to bude platiť od 2024.
Ja tomu rozumiem takto: vláda na ľud kašle.
Po prvé, štúdie boli dosť pochybnej relevancie (o.i. predčasne ukončené).
Po druhé, vitamín C iba 8g denne, ústne, počas ochorenia už nemá liečebný charakter, pretože vtedy už môže byť spotreba tela podstatne vyššia.
Po tretie, jednorázová dávka vitamínu D3, aj to až v štádiu stredne až ťažkého ochorenia, samozrejme žiaden zázrak neurobí. V úspešnej štúdii v Cordobe ho podávali hneď pri hospitalizácii, nie až na JIS, a v biologicky dostupnejšej forme (kalcifediol), v opakovaných dávkach.
Je preukázané, že hospitalizovaní a kritickí pacienti s COVIDom trpia deficitom C, D alebo oboch. Zjednodušene, deficit týchto vitamínov ich dostal do špitálu. To však neznamená, že sa dá tento výsledok zrazu odstrániť nejakou jednorázovou dávkou vitamínu!
Keď v aute nie je olej, motor sa zadrie, ale to už potom nestačí doliať olej a vyriešené!
Znamená to to, že sa treba vyhnúť deficitu, ABY sme sa vôbec do nemocnice nedostali. To znamená, prevencia.
To je to, na čo slovenská vláda zvysoka kašle.
Európska lieková agentúra jasne hovorí:
"Vplyv očkovania očkovacou látkou Comirnaty na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v komunite zatiaľ nie je známy. Tiež nie je zatiaľ známe, do akej miery môžu zaočkované osoby naďalej prenášať a šíriť vírus."
https://www.sukl.sk/buxus/docs/comirnaty-epa…
Takže čo je skutočným cieľom zavedenia vakcinačných pasov? Ochrana zdravia?
Nie. Novodobá Totalita.
Štát rekordne zadĺžený, vláda v rozklade, podnikatelia v krachu, bezprávie na všetkých úrovniach, a 14 percent občanov trpí kognitívnou disonanciou a čaká zlepšenie životnej úrovne.
Rozumný príspevok, avšak s výhradou: u vakcín zatiaľ nikto nedokázal, že by bránili prenosu ochorenia a tým prispievali k imunite spoločnosti.
Ten "vytunelovaný štát" dal na "boj s koronou" už vraj vyše 2 miliardy (asi veľmi účelne, keď máme rekordnú úmrtnosť).
Popri tom ešte má plno peňazí na nakupovanie radarov a vrtuľníkov a financovanie bieloruskej opozície.
Takže buď to s tým "vytunelovaním" nie je také horúce, alebo máš pravdu, a v tom prípade táto vláda ešte viac ožobračuje vytunelovaný štát.
Odborníci dávno hovoria, že opatrenia majú byť cielené v ohniskách nákazy. Falanga čo robí už pol roka? Ruinujú PLOŠNE celé Slovensko a buzerujú MASÍVNE jeho obyvateľov. Slová "MASÍVNE" a "PLOŠNE" sú možno vzrušujúce pre psychopata. A ešte viac slovo "TESTOVANIE".
Zodpovední sú všetci tí členovia vládnej a parlamentnej tlupy, ktorí po celý ten čas za tie nezmysly PLOŠNE hlasovali. Už sa mi ani nechce veriť, že taká MASÍVNA neschopnosť je vôbec reálna. Oni to snáď robia zámerne!?!
A popri tom minister zdravotníctva prispieva do štúdie platenej britskou vládou a Gatesovou nadáciou, kde TESTovanou populáciou je národ Slovenský. Ten má teda času, v tomto vraj "núdzovom stave".
Rúško. Napríklad v lese. Alebo na ľudoprázdnej ulici. To nás všetkých zachráni. Kontrolovať a pokutovať! A samozrejme špáranie v nose. Masívne, celoplošné, opakované, ako rád hovorí psychopat. Svet sa na nás díva atď. (akí sme barani).
Bu bu bu, vitamíny. Budete zdraví a ťažko vás potom bude strašiť.
O absurdnosti tvrdení, že vitamín D je možné v dostatočnej miere získať zo stravy, dobre hovorí Dr. Bukovský cca od 15 minúty: https://www.youtube.com/watch?v=vmlc312q7t8
Asi nenájde, keď on má mieru prežitia kritických COVID pacientov 85% a ostatní 5-10%. Zrejme niečo robí dobre.
Psychopati medzi nami. Ako ich spoznáte?
Of those deaths, 13 have been autopsied, with the results suggesting that common side effects may have contributed to severe reactions in frail, elderly people, according to the Norwegian Medicines Agency.
Odporúčame