O akej "kolektívnej ochrane" to hovoríš?
"Vplyv očkovania očkovacou látkou Comirnaty na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v komunite zatiaľ nie je známy. Tiež nie je zatiaľ známe, do akej miery môžu zaočkované osoby naďalej prenášať a šíriť vírus"
O akej "kolektívnej ochrane" to hovoríš?
"Vplyv očkovania očkovacou látkou Comirnaty na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v komunite zatiaľ nie je známy. Tiež nie je zatiaľ známe, do akej miery môžu zaočkované osoby naďalej prenášať a šíriť vírus"
Štúdie boli len o tom, že očkovaní menej často dostávali typický alebo ťažký priebeh COVID. Zatiaľ nie sú dôkazy, že by sa nemohli nakaziť a šíriť nákazu.
Ivermektín má vyše 50 rokov a užili ho asi 3 miliardy ľudí. Vakcína Pfizer bola testovaná už 3 mesiace a o dlhodobých účinkoch sa nevie vôbec nič.
Stačí si prečítať príbalový leták.
Nosiť rúško vonku na čerstvom vzduchu, ak sa nezdržujem v blízkosti iných ľudí, je zjavný nezmysel ktorý nepomáha nikomu a ničomu.
Alebo, skús mi vysvetliť, koho a ako môže rúško za týchto podmienok ochrániť.
"do konca leta, 70 percent dospelej populácie. „To je kritická hranica, ktorá by mala zaistiť kolektívnu imunitu a dostať sa do postcovidového sveta,""
Čiže európska politika má byť zase diktovaná pseudovedou alebo túžobným želaním?
"Vplyv očkovania očkovacou látkou Comirnaty na šírenie vírusu SARS-CoV-2 v komunite zatiaľ nie je známy. Tiež nie je zatiaľ známe, do akej miery môžu zaočkované osoby naďalej prenášať a šíriť vírus."
Hej, v Číne, ale v labáku ktorý pomáhali vybudovať a financovať Američania.
Ty si zrejme taký ten dobrý klient mediálnych sračkometov. Máš pekne oddelenú čiernu a bielu a čo povie Smetisko, to je pravda.
Keby si mal vlastný rozum, tak by si si klikol na odkaz, pozrel zdroje, a našiel tú štúdiu, ktorá bola urobená na slovenskom obyvateľstve.
"Pretože ak budete hľadať pomocnú ruku u Mata a Pata, môže sa stať, že žiadnu nenájdete."
U tohto panoptika osobností, ktoré deťom najprv zobrali školu a teraz im chcú brániť ešte aj v pohybe v prírode, nehľadám nič. Ani pomoc, ani právo, ani morálku, ani inteligenciu. Čakám len, kedy už prestanú škodiť. Ale obávam sa, že oni neodídu. Za normálnych okolností by sa už museli dávno rozpadnúť, ale zjavne je lepidlo veľmi silné. Čo to len môže byť...
"Podľa odborníkov neexistuje návod, ako si nažívať s psychopatom svorne. Aby ste ako tak vychádzali s týmto človekom, museli by ste mu neustále ustupovať a aj tak takéto správanie využije v pravej chvíli bez váhania proti vám."
Podmieňovať prístup do práce modrým zdrapom, to nie je nútenie? Veď už aj sám vrchný psychopat priznal, že to nútenie JE.
Kazítka určite existujú, ale niekedy to nie je priamy úmysel.
Kúpil som v Mountfielde brúsku Patriot, bol som spokojný, spoľahlivý 1kW motor... Až sa mi pokazila krátko po záruke. Chcel som ju dať aj tak opraviť.
V servise Mountfield zistili roztrhnutý remeň. Je to banálna a vraj veľmi častá porucha, ale žiaľ remeň je trochu atypický, náhradný nemajú ani nebudú. Keby bola brúska v záruke, vymenia mi kus za kus. Nechápal som, tak mi vysvetlili, že čínsky výrobca bol ešte ako-tak ochotný dodať niekoľko desaťtisíc brúsok, ale tvrdo odmietol zaoberať sa nejakými súčiastkami; to nie je biznis.
Predpokladám, že podobne je to aj s inými OEM značkami.
Servisák bol veľmi milý, pozrel aj či nemá iný pokazený stroj z ktorého by to vybral, ale nič.
Nakoniec som si poradil - vygooglil som e-shop s technickými súčiastkami z Čiech, kde remienok mali; našťastie remienok v brúske bol typovo a rozmerovo označený. Kúpil som rovno 3ks, spolu 15 EUR, z čoho asi najväčšia položka bola doprava.
Veľmi jednoducho - je to vedecky nepodložený blábol.
Z článku som sa nedozvedel jednu podstatnú informáciu: prešetruje polícia aj údajnú smrť babky pre neposkytnutie zdravotnej starostlivosti, o ktorej píše dotyčný nahnevaný občan?
"Ostnatý drôt nie je bič. Ostnatý drôt je vec, ktorá má pomôcť človeku aby vedel, kadiaľ má chodiť."
Napriek dekádam výskumu, žiadna z nich to za celý ten čas nedotiahla na úspešnú registráciu. To len vďaka plandémii je možné urobiť z miliónov ľudí pokusné morčatá (nasadiť vakcínu do masového použitia skôr než sa úplne uzavrie štandardný postup klinických skúšok).
Igorova "atómka"... Ale on sa nevzdá, on nás zachráni aj keby nás mal všetkých zničiť.
To je práve tá tragikomédia - veci, ktoré nám vlani pripadali bežné, sa v tomto šialenstve javia ako malý zázrak.
Je zbytočné sa tým zaoberať. Úplne zbytočné. Nič nie je isté a ani nebude až do 18.1 8:00.
Čokoľvek povedia dnes, zajtra, budúci týždeň, má cenu prdu vo vetre, lebo ako sa ukázalo už mnohokrát (naposledy na Silvestra): večer urobia plačovku, Mikas vydá pred polnocou tzv. vyhlášku, a ráno je všetko inak.
Odporúčame