Alebo ako Jeho Igorodie: Odpúšťam vám, poďme odznovu.
Alebo ako Jeho Igorodie: Odpúšťam vám, poďme odznovu.
On je len plod kolektívnej nevedomosti národa.
Vhodný čas aj môže nastať, ale šanca má význam len vtedy, keď sme pripravení ju zužitkovať.
Obávam sa, že až tá chvíľa príde, slovenský národ vo svojom kolektívnom nevedomí skôr postaví do čela nejakú psychopatickú bandu schválenú vysokým plotom.
Podstatou Veľkého resetu sa zdá byť fašizácia spoločnosti, odstránenie systému základných ľudských práv a vynucovanie poslušnosti. Vakcína je len prostriedkom, zámienkou. Je jedno, kde bude vyrábaná, v podstate by bolo aj jedno, či to bude COVID alebo niečo iné.
Tipujem, že skutočným nástrojom vynucovania poslušnosti bude zrejme COVID-PASS a neskôr, v zmysle Zjavenia Jána, trvalé znamenie na ruku alebo na čelo, vstupenka do pekla.
Presne tak. Zavrieť sa doma, ležať, piť, merať si teplotu a keď bude zle, volať sanitku.
Rozvojové krajiny dávajú COVID-pozitívnym balíčky s liekmi a vitamínmi, Slovákom stačí karanténa, lockdown a vakcíny.
Veď tie výsledky tomu aj zodpovedajú.
Ešte aj tie vitamíny by mali veľký význam v prevencii. Ale jedinou podporovanou prevenciou je predsa vakcína, takže smola dôchodcovia, vitamíny si musíte kúpiť sami a naštudovať si účinné dávkovanie na Internete, lebo ministerstvo zdravotníctva sa zmohlo len na táraniny o vajíčkach a pečeni.
Ani na ten čerstvý vzduch nesmiete bez dusítka a testu. Ako povedala rezidentka, nebojte sa umierať v tejtokrajine.
Matovič je problém.
Ale omnoho väčší problém je princíp, na akom bol zvolený. Pretože ak sa ľudia nezamyslia, na základe čoho ho zvolili, tak na takom istom princípe zvolia inú figúrku ktorú im nahučia korporátne médiá, a tá zavŕši skazu Slovenska.
Matovič nepáchal svoje výčiny sám, ale podporovaný hlasovaním celej vlády a parlamentnej väčšiny. Tí všetci nesú za to zodpovednosť - aj za mŕtvych, aj za súčasný stav. Je smiešne, ako sa teraz všetci tvária ako svätí za dedinou.
Aj médiá, ktoré dlhodobo kryli výčiny tejto vládnej bandy. Zrazu koľká kritika Matoviča, po roku ticha (dobre, s výnimkou Pravdy, tá bola veľmi mierne kritická aj predtým). Prečo to však nenechajú vyžrať aj všetkým jeho kumpánom? Lebo s tými ešte oplotená ráta?
Uznesenie vlády nie je zákon a občan nemá povinnosť oboznamovať sa s ním. Občan je povinný poznať iba všeobecne záväzné právne predpisy ktoré vychádzajú v Zbierke zákonov.
A prečo by nejaká vláda bezdôvodne a neplatne prikazovala človeku obmedzovať svoje dýchanie na prechádzke na čerstvom vzduchu?
Za tento článok tuším prispejem Pravde za kvalitnú žurnalistiku.
Neviem ako ty, ale ja si pred jedlom zvyknem umyť ruky. Umyjem si ich aj po príchode zvonku domov. Počítam s tým, že kľučky sú špinavé a ochytané stovkami ľudí.
Rozdiel je v tom, že Rusko obnovuje svoju suverenitu a Slovensko ju už dávno stratilo.
A poslanecká základňa OĽANO vraj oznámila, že na výmenu premiéra nevidia dôvod.
Tam už naozaj nepomôže nič, sú to stratené prípady.
Na šťastie pre nich (a nešťastie pre nás), slovenský volič trpí hlbokou amnéziou, takže keď sa po rozpade strany rozlezú do ostatných strán, tak v novom lesklom alobale získajú znovu hlas od tých istých voličov.
Trvalo rok kým to povedali nahlas - podnikatelia, žiadnu kompenzáciu nečakajte!
Aj tak sa divím všetkým, ktorí sa ešte ani po roku nezdružili a nepodali žalobu na štát za ušlý zisk a spôsobené škody pre choré a nezákonné obmedzenia podnikania.
My máme teda problémy. Pandémia najstrašnejšia už asi skončila. Alebo chyba v Matrixe?
Hovorí sa tomu "rozširovanie trhu".
Čo dobrého spravil pre nás Heger za rok a prečo by som mu mal veriť?
Najslušnejšia vláda v histórii predsa nekradne, tak kde schováva Igorodie tie 3 miliardy ktoré sme mali podľa neho ušetriť a prečo zadlžuje štát?
Áno, a preto máme plno peňazí na izraelské radary, americké vrtuľníky a financovanie bieloruskej opozície.
Odporúčame