Každý podnik sa môže dostať do prechodných problémov, a každému podniku sa dá k tomu aj dopomôcť. Pre taký gigant ako VSŽ však nebolo 30 miliónov z dlhodobého hľadiska žiadny problém. Teraz nehovorím, že podnik fungoval dobre, ale len to, že cena predaja bola smiešna. Kam to s VSŽ dotiahli za tie roky Američania, vidíme dnes, a to mali daňové prázdniny a veselo vyvážali zisk.
Keď prvýkrát vyšiel Eichlerov plat v tlači, tak to bola hodnota uvedená v devízach, tuším nemeckých markách, a keď som to prepočítal na koruny, tak ma skoro vyrútilo, lebo vyšlo mi, ak si dobre pamätám, cca 12 miliónov SK mesačne. Rezešov majetok sa vtedy odhadoval na 600 miliónov.

