A ďalšia: načo išli Erytrejci do Líbyje za pašerakmi?
Čiže žiadni utečenci, zase ilegáli.
Bolo to ich rozhodnutie a Európa nesmie dopustiť, aby sa zdalo správne a lákavé pre ďalších!
A ďalšia: načo išli Erytrejci do Líbyje za pašerakmi?
Čiže žiadni utečenci, zase ilegáli.
Bolo to ich rozhodnutie a Európa nesmie dopustiť, aby sa zdalo správne a lákavé pre ďalších!
Prečo si nepišťal keď usáci bombardovali Mosul a zabili 10000 civilistov?
Mc.Cain je spoluzodpovedný za smrť 2 miliónov Iračanov, zabitých okupačnou armádou USA na základe lži o chemických zbraniach. Označenie "vrah" je veľmi nedostatočné.
Kto dal tým byrokratom právo rozhodovať, čo si kúpim? Je to moja vec pretože ja platím účet za elektrinu!
Táto EÚ je už ďaleko horšia než RVHP.
...a že väčšinou sú/boli platení z niektorej americkej nadácie...
Najprv nás NATO donútilo zošrotovať tisíce kusov ruskej obrnenej techniky a teraz dupká nohou, kedy už kúpime od nich tie EMERICKÉ tanky aby sme mali obrnenú brigádu ktorá by mohla šťastne skapať na východnom fronte "za císaře pána a jeho rodinu".
NATO je nielen prominentný spolok vrahov, ale aj skvelý BIZNIS.
Kde nič nie je, ani smrť neberie. Na plač celý tento propagandistický plátok. Klikol som naň len preto, aby som si overil, že skutočne pochádza z četky, ako som predpokladal. Mudžahedínova nevesta PP sa zase snaží z ničoho upiecť koláč.
Pokiaľ ide o stáže v Amerike, o tom predsa otvorene píše Pavol Demeš v knihe Kolektívny portrét. A opisuje tam aj, ako mimovládky platené americkou ambasádou, NEDom a Sorošovým OSF, zohrali kľúčovú úlohu v politickom boji a porážke HZDS (pamätáte sa na OKO 98, Grémium tretieho sektora, Rock volieb apod?). Niektorí sa k tomu dokonca verejne priznali, napr. Šimečka.
Takže žiadna paranoia ale priznaný fakt.
Snažím sa predstaviť si, čo by sa dialo, keby niekto priznal, že ho platila ruská ambasáda aby mu pomohla vo voľbách poraziť nejakú stranu. Toho by bez okolkov označili za ruského agenta, nie?
Buk bol ruskej výroby. Prirodzene, lebo ho vyrába ruská firma Almaz-Antej. Lenže pochádzal zo zásob ukrajinskej armády, pretože raketa verzie 9M38(M1) s bojovou hlavicou 9H314M, ktorou bolo lietadlo zostrelené, sa nachádzala už iba vo výzbroji Ukrajiny. V Rusku boli rakety tejto verzie už dávno zošrotované, pretože dosiahli koniec svojej plánovanej životnosti.
Inými slovami, strieľalo sa zbraňou ukrajinskej armády.
Navyše, výrobca rakety, firma Almaz-Antej, urobila expertízu, dokonca s experimentálnym odpálením rakety pri kokpite lietadla, urobila početné simulácie, analýzy snímok vyšetrovania atď. Záver je jednoznačný - raketa nemohla byť vystrelená z oblasti Snižnoje ako tvrdila propaganda, ktorú kontrolovali povstalci, pretože pri takejto trajektórii by v žiadnom prípade nezanechala taký typ poškodení ako sa pozorovali na troskách MH17. Raketa bola vystrelená z oblasti Zaroščenskoje, ktorá bola pod kontrolou ukrajinskej armády.
Lebo zdravotníctvo aj školstvo je naozaj bezplatné, lebo nikto nežije pod hranicou chudoby, aj dôchodcovia sa už majú dobre, diaľnica KE-BA je už 8 rokov postavená a s tým prebytkom peňazí už fakt nemáme čo robiť, tak čo by sme si nekúpili pár zbytočných harabúrd.
Stále čakám, kedy sa slovenská žurnalistika už odrazí od dna, ale je to zatiaľ stále len horšie a horšie.
Pohotovosť v slovenskej podobe je hazard so zdravím pacienta i lekára!
Lekár odpracuje bežnú smenu. Vyšetril 60 ľudí, má dosť. Mal by ísť regenerovať. Namiesto toho v duchu OTROCKEJ PRÁCE musí večer znovu do služby, tentoraz POHOTOVOSTNEJ.
Asociál sa príde posťažovať že ho už 3 dni bolí hrdlo, najlepšie aj s celou famíliou. Ožranovi prišlo zle tak ide k dochorke. Nechýba cirkus a krik. Bonus = pozvracaná ambulancia. Pacienti, ktorým sa nechce čakať v ordinačných hodinách, tiež dostali skvelý nápad, odbaviť si návštevu lekára v noci. Ak príde niekto kto má naozaj problém, tak ten musí hodinku počkať kým naňho príde rad.
Služba končí ráno, k smrti unavený doktor by mal ďalší deň prespať. Tudle nudle. Musí utekať do svojej ambulancie kde ho víta plná čakáreň a ĎALŠIA ŠICHTA. Je na nohách už 24 a ďalších 8 sa očakáva od neho 100% výkon a plná zodpovednosť za pacientov.
Deň sa končí, doktor odpadne únavou. Vďaka Bohu, dnes nikto nezomrel na jeho pochybenie. Ale čo nabudúce?
Konečne je v tom jasnejšie, koho voliť. Toho, kto bráni kresťanské hodnoty.
Utečenec si zachraňuje holý život útekom z vojnovej zóny. Každý, kto sa dostal do bezpečného štátu a nezostal tam, už nie je utečenec. Je to migrant a zvyčajne ekonomický špekulant. To znamená, že v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Holandsku nie je ani jeden utečenec.
Zaujímavé, že do 5 mesiacov bol Alfie v poriadku. A potom sa niečo stalo. Vieš, čo sa deťom stáva v 5. mesiaci? Očkovanie. V Anglicku to môže byť až proti 9 chorobám naraz.
Takže kľudne to môže byť tak, že Alfieho život pokašľali ľudia. A to, že ho uväznili na nemocničnej izbe kde mu nechceli dať ani piť, a nedovolili prevoz do inej nemocnice, je zverstvo.
Boh dal ľuďom slobodnú vôľu a vládu nad Zemou. To, čo človek stvára, je zodpovednosť človeka.
Lenže u Kisku išlo o to, že si vraj náklady na volebnú kampaň jeho firma zarátala do základu dane. Takže s nejakým "účtovným nedorozumením s daňovým úradom" by som to veľmi neporovnával. Tým viac, že vraj si dokonca za volebné náklady pýtala od štátu vratku DPH.
Obávam sa, či ho niekto nevydieral.
F-16 patrí koncepčne do rovnakej generácie ako MiG-29. Je navyše 2x drahšia na údržbu.
Hlavne že diaľnice stále nemáme dostavané a pracujeme za menej než tretinové platy oproti priemeru EÚ. Ak v tejto situácii vycálujeme 3 miliardy za staré stíhačky, tak podľa mňa ide o výpalné, nie o obranu vlasti.
Odporúčame