Fíha, miznú príspevky. Chcel som na jeden dať plus a zrazu chyba, "príspevok neexistuje" a už ho naozaj niet!
Fíha, miznú príspevky. Chcel som na jeden dať plus a zrazu chyba, "príspevok neexistuje" a už ho naozaj niet!
To, že sa snažila kopnúť tamtých, je jedna vec. To, že nepodrazila toho teroristu s dieťaťom, je vec druhá. Stačí to takto, alebo to treba vysvetliť ešte jednoduchšie?
Ani nepodrazila: https://www.youtube.com/watch?v=_4TTBYP7lFk&…
Šťastie, že je to zachytené kamerou, lebo sa dá ľahko dokázať, ako klameš ty aj tento propagandistický článok.
Tieto citovo-vydieračské ťahy im pravdepodobne poradila nejaká Sorošom platená cudzovládka.
Európa nepotrebuje ďalších ekonomických špekulantov.
Turecko nás nemusí trápiť, nie je v EÚ a ani tam nepatrí.
Najväčším protidemokratickým krokom bolo, že o koloniálnej doložke s názvom "Lisabonská zmluva" nebolo referendum.
Na druhú stranu, vždy nám nejakí politruci vysvetlia, aké signály máme vysielať a koho máme poslúchať.
Ja si myslím, že solídny a zákonný postup by vyzeral tak, že by BBSK dal preskúmať platnosť zmlúv súdom.
Avšak podľa doterajších informácií sa obávam, že by mohol nastať iný scenár, napríklad takýto (zatiaľ iba vymyslený):
-V novom roku BBSK svojvoľne prestane platiť s odôvodnením, že zmluvy sú neplatné
-Dopravcovia podajú žalobu a skôr či neskôr prestanú jazdiť, lebo nemôžu dlhodobo dotovať dopravu z vlastného vrecka
-Nastane skutočná dopravná kríza, lebo Kotleba
-Lunter "vyrieši situáciu" podpisom núdzovej zmluvy s niekým iným, alebo k tomu dotlačí súčasných dopravcov
-Každopádne, doterajší dopravcovia efektívne vyšachovaní, či už hneď, alebo po 2 rokoch
-Lunterov prípadný nový dopravca v pohode, lebo jemu budú služby normálne hradené
-Po rokoch súdnych ťahaníc BBSK prehrá a občania zaplatia dopravcom ušlý zisk. V tom čase už bude Lunter preč a nové vedenie BBSK bude musieť sanovať právne a ekonomické škody.
Ostáva už len dúfať, že tento scenár zostane iba fikciou.
Tieto Putinove výroky treba brať v kontexte svetovej situácie. Sú zjavne určené pre potenciálneho útočníka, aby si to radšej rozmyslel. Možno práve týmito tvrdými slovami zachraňuje mier (aj pre nás).
Neoconi už viackrát smerovali svet k veľkej vojne (najradšej na cudzom území), ale ich nadšenie vždy ochladlo keď im Putin pripomenul, že odvete neuniknú a dopadne predovšetkým na nich; Rusi dobre vedia, kto riadi, a kto sú len poskokovia.
Poskokovia by samozrejme tiež utŕžili, zničené by boli nepriateľské vojenské objekty strategického významu, aby nemohli byť použité na rozvinutie útoku proti Rusku (aj preto je bláznovstvo mať na svojom území americké vojenské základne). Ale úder totálneho ničenia by dopadol za oceán.
Putin už bol oznámil, že Rusko má veľmi tragickú historickú skúsenosť (26 miliónov obetí 2.sv.v.) a preto už nikdy nedopustí vojnu na svojom území. Takže aj v prípade masívneho konvenčného útoku na Rusko, jadrová odpoveď je reálnou možnosťou.
Tam sa hovorí o tom, ako náhle prišla na nich skaza - že ich našla uprostred bežného dňa. Nie je to o tom, že by práve toto bol ich hriech.
Polícia vraj vyšetrila trestné oznámenie už koncom augusta a uzavrela ho ako neopodstatnené. Dotyčná pani vraj túžila, aby sa vzdal kňazstva a oženil sa s ňou.
Takže toto všetko mi pripadá ako cielená a koordinovaná kampaň na zastrašenie cirkvi. Asi pre odpor voči zvráteným ideológiám ktoré sa nám tu niektoré cudzovládky snažia implantovať.
A prečo by sme mali platiť futbalové kluby?
A prečo cudzovládky ktoré prevažne len rozkladajú našu spoločnosť? Tohto roku dostali 50 miliónov.
Štát usilovne likviduje všeobecných lekárov cez pokrivené zákony už 20 rokov. To sa vo svete tak ľahko nevidí, že poisťovňa vyškrtá z faktúry položky, že neuznáva a nezaplatí. Sťažujte sa na lampárni.
Alebo obmedzenia na liečbu - predpísal si 5 odborných vyšetrení, vyčerpal si mesačný limit. Ak predpíšeš ďalšiemu pacientovi, riskuješ naťahovačky a prieky. Ale keď sa mu niečo stane pre zanedbanie liečby, tak zase pamätaj, že to všetko padne na tvoju hlavu.
Štát prikáže, musíš mať toto. Kúp si, stojí to len 1500€. Štát prikáže, musíš mať tamto. Štát prikáže, budeš ťukať do eHealth ktorý nefunguje a zabije ti 2 hodiny denne. Štát prikáže, budeš vypisovať štatistiky, hlásenia, formuláre. Samozrejme, doma vo voľnom čase.
Ja sa vôbec nedivím, že "a čo mladé zutekalo, a čo staré nevládalo". A mám podozrenie, že je to súčasť plánu, dokončenie privatizácie zdravotníctva - keď systém skolabuje, "zachránia" ho oligarchovia, ale všetko si zaplatíte, a ošetrovať vás bude skvelý lekár z Albánska.
Bezpečnostná situácia v Nemecku sa zo dňa na deň zhoršuje, takže skutočne len práca na diaľku, osobne by som tam už nešiel. A navyše, ak to takto pôjde ďalej, tak úradným jazykom v Nemecku bude do 30 rokov arabčina.
Z bežných ľudí asi nie, skôr si myslím, že má strach z tých "slušných".
Keď počas Dzurindových "demokratických" vlád zo Slovenska emigrovalo vyše 300000 ľudí (najväčšia vysťahovalecká vlna od druhej svetovej vojny), lebo nenašli primeranú prácu, tak modráci sa len usmievali, že cenu práce predsa určuje "neviditeľná ruka trhu" a teda je v poriadku, že ľudia živoria a musia utekať z vlasti.
A teraz, keď "neviditeľná ruka trhu" spôsobuje, že cena práce konečne rastie a pracujúci ľudia sa môžu mať aspoň o trochu lepšie, tak zrazu treba doviezť lacných pracovníkov zo zahraničia, aby cenu práce stlačili dole. Teraz už "neviditeľná ruka trhu" zrazu nie je dobrá? Dobré je len to, čo zvyšuje zisky podnikateľom?
Odporúčame