Istanbulský kôň bol tiež amputovaný demokratickým nástrojom - ústavnou väčšinou NRSR.
Istanbulský kôň bol tiež amputovaný demokratickým nástrojom - ústavnou väčšinou NRSR.
Sorošom podporovaná cudzovládka "Možnosť voľby". Poskytuje "Akreditované rodové vzdelávanie". Žeby oni boli z tých, čo nás mali po podpise Istanbulského dohovoru učiť, ako majú deti rozlišovať svoj rod? Boli už na to vypísané aj nejaké granty?
Pozrime na ich doterajšie projekty. Veď Istanbulský dohovor bol celý ich vesmír: http://moznostvolby.sk/projekty/
Nečudujem sa, že sa im nepáči, že poslanci NRSR ho sfúkli.
Aha, ako dlho a draho na ňom pracovali:
"2013: Možnosť voľby realizuje projekt Podpora ratifikácie a implementácie Dohovoru Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a o boji proti nemu. Projekt Podpora ratifikácie a implementácie Dohovoru Rady Európy o predchádzaní násiliu na ženách a domácemu násiliu a o boji proti nemu bol podporený sumou 97455 eur z Fondu pre mimovládne organizácie, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2009-2014. Správcom fondu je Nadácia otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation”.
Ja chcem prezidenta, ktorý deklaruje podporu tradičných hodnôt a rodiny.
Vadí ti, že zhatil plány na "dočasnú" prítomnosť americkej armády na Slovensku?
Platil, a to už od roku 2003. Odvtedy sa zmenili len osoby ktorí v rámci Komory posudzovali súlad/nesúlad, ale zákon platil.
Celý problém je, že Rusi vyfúkli Krym Američanom, ktorí tam už mali naprojektovanú vojenskú základňu. Keby sa Krym vrátil pod nadvládu Ukrajiny, tak by bol pod priamou kontrolou USA (Ukrajina je len americká gubernia) a základňa by sa mohla zrealizovať.
Ale dokonca aj Američania dobre vedia, že Krym by sa pod nadvládu Ukrajiny vrátil iba vtedy, keby sa im podaril majdan v Rusku. Popri tom si ešte myslím, že Krymčania by sa svojej svojbytnosti ani v takom prípade nevzdali zadarmo, lebo vedia, že Ukrajina by sa na nich vyvŕšila ešte horšou genocídou než akú pácha na Donbase.
O stálej nerokujete, ale keď sa USA zachce, tak ich sem podľa zmluvy umiestnia aj bez rokovania "dočasne", však?
Lebo u nás už vieme, že jednotka dočasnosti je 21 rokov.
Pri týchto mocenských hrách mi behá mráz po chrbte z otázky, akú úlohu môže zohrať Matka Tereza z Pezinka.
Myslím si, že týmto voličom prekážajú celkom iné, hodnotové veci - podpora migrantov, LGBTI agendy, homosexuálnych adopcií, financovanie zo zahraničia atď.
Ty nemáš poňatia, o kom bola Gorila, všakže?
Ústava uznáva právo na združovanie občanov, ale cudzovládky tento inštitút zneužívajú. Keď sa podieľajú na výkone moci, ktorú by mali vykonávať štátne orgány, tak sú nelegitímnym a protidemokratickým prvkom moci, pretože nezískali moc od občanov vo voľbách, nepodliehajú demokratickej kontrole a financované sú spravidla zo zahraničia, čo je aj dôvod, prečo napr. v USA musia mať na každom zverejnenom materiáli informáciu "agent cudzej moci" (tzv. zákon FARA). Na Slovensku parlament takýto zákon neschválil, hoci príležitosť mal.
Ak ma pamäť neklame, tak Čaputovej reklama na mňa vyskakovala na Youtube už na jeseň so svojou skládkou, takže jej kampaň trvala viac ako 2 mesiace.
Je to zbytočné, tomu nič nevysvetlíš, narazil si na nočnú smenu oplotenej. :-)
59 miliónov má ísť na muničný sklad pre americké letectvo na Slovensku:
Mne úplne stačí z tlačovej správy MO:
"Rezort obrany považuje za ohrozenie, resp. obmedzenie suverenity Slovenskej republiky akékoľvek vytvorenie právnych podmienok pre pôsobenie cudzích ozbrojených síl na území Slovenska na neurčitý čas, s možnosťou vypovedania zmluvy najskôr po uplynutí doby 10 rokov od nadobudnutia jej platnosti, s 12-mesačnou výpovednou dobou."
Máš niečo proti tomu, aby národ demokraticky vyjadril svoj názor na zásadnú otázku bezpečnosti štátu?
Veď práve. Keď sme už do nej toľko investovali tak teraz sa jej zbavíme.
To bola akože nepochopená irónia? Lebo ja si cudzieho vojaka a cudzí sklad zbraní nepredstavujem ako symbol slobody.
NATO nás pred moslimskými vojakmi neuchránila, vyhlásila, že ilegálna migrácia sa jej netýka.
Spoločné cvičenia je niečo iné ako pozývacia zmluva.
Cituj, ktorý článok zmluvy NATO nedodržiavame.
Odporúčame