Žiaľ, stále viac mám dojem, že vedia.
Žiaľ, stále viac mám dojem, že vedia.
Nie, zatiaľ stačí že ich budeme živiť. Ale keď sa rozmnožia, tak domy im prenecháme aj sami. Francúzi, Švédi by vedeli rozprávať. My tu vlastne už takú demoverziu pár storočí máme, takže scenár nám nie je celkom neznámy. Nápoveda: Luník IX.
Keď frantíci, angláni a makaróni bombardovali Lýbiu, tak to bola ich vec, nás sa nepotrebovali pýtať. Teraz, keď prichádzajú dôsledky, tak zrazu "Európa má problém"?
Jediný problém Európy sú jej politici. Zničiť európsku civilizáciu importom ilegálov nie je riešením problému, je to genocída. Ak EÚ nedokáže zabezpečiť ochranu hraníc v rámci Schengenu, potom je na čase z toho krachujúceho nebezpečného spolku vystúpiť a obnoviť ochranu hraníc na úrovni jednotlivých štátov.
Stačilo chvíľu hľadať a vyjadrenie Putina som našiel. Asi si ho nemal v manuáli, tak nech sa páči:
Obávam sa, že až takí sprostí nemôžu byť a je to plánované :-(
To bolo jasné, že metóda cukor a bič bude zahŕňať najmä eurofondy. Rakúska premiérka sa asi prekecla, veľký tromf mal prísť až neskôr.
Problém stojí úplne inde, a to v prerozdeľovaní statkov. Produktivita práce je dnes obrovská, v podstate by sme mohli chodiť do práce 3 hodiny do týždňa a stačilo by to. Vezmi si, že jeden traktorista poorie celý chotár a poobede s žemľou v ruke ešte zvládne aj druhý, čo dakedy celá dedina obrábala štvrť roka (a áno, traktor musel niekto vyrobiť).
Lenže plody tejto produktivity nezbiera rovnomerne celá spoločnosť, ale len majiteľ výrobných prostriedkov (napríklad nejaký stranícky privatizér) plus niektoré známe pijavice v systéme, ktoré sú už takmer neseparovateľne prepletené.
V podstate žijeme v novofeudalizme. A v tomto ponímaní, áno, systém narazil na svoje limity. Pretože zbedačovaná široká masa nemá kúpnu silu ktorá by ďalej udržala kolobeh peňazí a tým ekonomiku pri živote.
Lenže toto žiadni neprispôsobiví a nezamestnateľní imigranti nevyriešia, iba urýchlia agóniu a podporia buď vznik občianskej vojny, alebo korporátno-fašistickej totality (alebo oboch v uvedenom poradí).
Ktorá politická strana má v programe vystúpenie z tohto nebezpečného EUrobordelu? Len aby som vedel pre prípad že budú čoskoro voľby...
Jediná správna kvóta je austrálske riešenie: nekompromisne chrániť hranice, migrantov izolovať a potom individuálne posudzovať, kto je skutočný utečenec. Takému pomôcť, ostatných 99% ekonomických špekulantov vrátiť do krajiny pôvodu.
Tu je link, nech si ľudia dobre pozrú, ako sa títo vraj vojnoví utečenci stavajú k pomoci:
https://www.facebook.com/986287768091665/ vid…
Zlatokopi robia bordel aj u nás v Medveďove. Oni nechcú jedlo, chcú do Nemecka!
To si myslel ako? Že sme mali zostreľovať frantíkom bombardéry ktorými rozbíjali Lýbiu?
Viac než schopná. Vydieranie začalo ešte skôr ako sme sa stali členmi.
Tento sýrsky politik to dosť jasne vysvetľuje, prečo okolité krajiny utečencov zväčša neprijímajú.
http://www.parlamentnilisty.cz/are na/rozhovo…
Ostatne, bohatí šejkovia majú iné starosti než nejakých utečencov:
Schengen teda definitívne padol. Treba urýchlene vystúpiť z tohto podivného spolku bláznEU.
Ježiš Kristus pomáhal iba tým, ktorí o to stáli. Títo o našu pomoc nestoja.
Chudáčikovia utečenci v Medveďove. Nechcú naše jedlo, ubytovanie a zdravotnú starostlivosť, oni chcú do Nemecka.
Takmer by som slzu vyronil, lenže nad tými zlatokopmi sa mi to akosi nedá. Tak ako v Budapešti, už robili bordel aj na Slovensku v Medveďove. Nechcú jedlo, chcú ísť do Nemecka, chudáčikovia vojnoví utečenci...
Autor konečne pomenoval základ problému - vojenské eskapády západných krajín v Iraku, Lýbii, podpora teroristov v Sýrii. Ale urobil to dosť divným spôsobom. Nepohneme sa ďalej kým nebude vyvodená zodpovednosť, potrestaní vinníci ktorí si vyžerú všetky dôsledky až do konca. Problém je, že ide o USA, Francúzsko, Britániu, Taliansko, a na tých sa akosi nikomu nechce ukazovať prstom. Zato oni prstom ukazujú na nás, máme si to vyžrať namiesto nich my, chudobné východné kolónie.
A možno to všetko nie je dielom idiotov, ale realizácia plánu ako rozložiť európske národné štáty.
Keby sa BBC radšej opýta, prečo Francúzsko a Británia stále vyzbrojuje sýrskych teroristov (tzv. umiernenú opozíciu).
To, čo píšeš, je utópia ktorá nikde nefunguje. V Európe sú krajiny, ktoré prijímajú imigrantov z Afriky už celú generáciu. Skúsenosti sú všade rovnaké: getá s jazykovo, kultúrne a nábožensky nekompatibilnými masami neprispôsobivých elementov, kam sa už neodváži ísť ani polícia.
Odporúčame