Obdobie tolerancie sa končí, odkazuje Budapešť migrantom
Povedzme si otvorene - toto NIE sú vojnoví utečenci.
Vojnový utečenec hľadá mierovú zónu, či už vo vlastnej krajine alebo v susednej, kde požiada o azyl. Vojnový utečenec má nárok na pomoc.
Akonáhle sa poberie preč z krajiny, kde je mier a kde má možnosť azylu, prestáva byť vojnový utečenec, lebo pred žiadnou vojnou už neuteká. To plne platí aj u tých, ktorí sa dostali až do Maďarska - prešli už niekoľko krajín kde je mier, v žiadnej nepožiadali o azyl ale hrabú sa do Nemecka za lepším životom.
Ak chceme byť multikulti korektní, tak sú to ekonomickí špekulanti. Ale aj pojem nájazdníci je celkom výstižný. V každom prípade, nemajú nárok ani na azyl, ani podporu, majú nárok len na okamžité vyhostenie, pretože porušili zákony krajín ktorými ilegálne prešli.
Skutočným prúserom je, že podľa môjho názoru viaceré európske špičky mrhajú naše peniaze ignorujúc skutkový stav a svojím konaním podporujú biznis s narušovaním hraníc. Tu pomôže len odísť z EÚ čím skôr!