Hlasy za a proti očkovaniu
Kvietky kvitnú a slniečko svieti
Prečo pri nežiaducich účinkoch nie sú citované aspoň všetky tie, ktoré uvádza príbalový leták
Čo by sa stalo, keby očkovanie nebolo povinné? Nestalo by sa nič, okrem toho, že by sa prestali porušovať základné ľudské práva. Článok klame-väčšina európskych demokracií má očkovanie dobrovoľné a žiadne hororové scenáre sa nenapĺňajú, hoci pohyb cudzincov je tam väčší ako u nás
Strašiť tu novorodeneckým tetanom je úbohosť najhrubšieho zrna. Na Slovensku sa, na rozdiel od Číny, netrhá pupočná šnúra zubami, a na rozdiel od Afriky sa nepoužívajú zhrdzavené, ale sterilné nožnice
Hliník je až taký neškodný, že FDA požaduje označovať prípravky upozorneniami o potenciálnej toxicite! Už dávka 4ug/kg sa považuje za hranicu nebezpečnosti pre deti s obličkovou nedostatočnosťou, pretože nie sú schopné ho dostatočne rýchlo vylúčiť, takže im hrozí poškodenie kostí, a nervovej sústavy. Dávky vo vakcínach sú pritom rádovo v stovkách ug.