Koller: Kto tvrdí, že Putin napadne Západ, je pomätenec alebo platený ideológ.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ politol…
Do ktorej kategórie sa radíš ty?
Koller: Kto tvrdí, že Putin napadne Západ, je pomätenec alebo platený ideológ.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ politol…
Do ktorej kategórie sa radíš ty?
Sovietske vojská z Európy odišli pred 20-timi rokmi, Americké neodišli nikdy a dodnes sú tu.
To je zaujímavé, že ukrajinská obdoba ŠtB hodinu po havárii zhabala letové záznamy na dispečingu a dodnes ich nikto nevidel.
Ukrajina opäť klame a nikoho súdneho to už neprekvapuje. Pozorovatelia OBSE znovu potvrdili, že Rusko na hraniciach s Ukrajinou žiadne vojská nezhromažďuje.
Pravdu má predsa vždy Bombama z bielej chyže.
Mimoriadne sme sa uzniesli, že sme 1dioti, ktorí rozpútali obchodnú vojnu, a aby sme boli ešte väčší, urobili sme to v čase recesie a zadĺženosti, ktorú sme úspešne rozdistribuovali do celej EÚ pomocou Eurovalu. Úctivo prosíme voličov, aby nás kopli do ... Úctivo ďakujeme.
Jáj, už rozumiem, prečo sa USÁci toľko motali s tým stiahnutím, že sa to ani nedá, lebo je to veľmi drahé apod. Oni už mali naplánovaný puč na Ukrajine, kde počítali so zatiahnutím Ruska, a tých vojakov chceli z Afganistanu preveliť rovno na Ukrajinu.
Veru, Rusi sa uz z tych klamstiev americkych nohsledov smeju.
Ked najprv v utorok admiral Kirby tvrdil, ze Rusko ma na hraniciach s Ukrajinou 10000 vojakov a vzapati v stredu hovorkyna NATO Lungescu tvrdila, ze uz 20000, tak hovorca ruskeho ministerstva obrany im odpovedal "Dovolte, aby som zastupcom NATO a Pentagonu vysvetlil, ze je nemozne uskutocnit takyto manever s tisickami vojakov a zbrani v tak kratkom case, a to este aj v utajeni pred zrakmi pozorovatelov OBSE".
rt.com/news/178444-russia-military- ukraine-nato/
Jód sa dá dopĺňať aj v jednoduchej chemickej forme ako napr. jodid draselný (ten je prítomný aj v kuchynskej soli, no je tam v zanedbateľne malej dávke).
Lugolov roztok (tradičný dezinfekčný prostriedok) obsahuje jód aj v aktívnej forme a dá sa aj natrieť na tenkú pokožku pod pazuchami, na zápästí alebo podbrušku. V podstate sa takto dajú použiť aj syntetické dezinfekcie na báze povidónu (napr. betadine), len sú oproti lugolu zbytočne predražené.
Pretože takto prídu domov a povedia všetkým to, čo sa im cez nacistické médiá nedostane. Pochybujem, že sa nechajú znovu naverbovať. A možno sa nakoniec porátajú s juntou v Kyjeve. Údajne sa ďalšia skupina chystá dezertovať a sú dosť nabrúsení na kyjevských oligarchov, a to tak, že veľmi.
Niee, ty to nechápeš. Keď USA dodáva zbrane teroristickým organizáciám po celom svete, volá sa to "šírenie demokracie". Za to je Nobelova cena.
Keď Rusi NEdodávajú zbrane svojim bratom masakrovaným nacistickou juntou, tak sa prehlási, že aj tak dodávajú, že je to podpora terorizmu, a za to je voči nim vedená obchodná vojna presadzujúca v Európe záujmy amerického priemyslu. Pardón, pomýlil som sa, hovorí sa tomu "sankcie".
Utiecť nie je také jednoduché. Ukrajinskí nacisti aj pri obliehaní Slaviansku zablokovali cesty a nepustili utekajúcich civilistov - buď ich vrátili späť, alebo ich postrieľali. Keď potom mesto dobyli, chlapov uniesli, prelustrovali a časť donútili a časť zavraždili (masové popravy na ideologickom základe), dokonca ukrižovali 3-ročné dieťa, pretože jeho otec bol v odboji. Nemýľ sa, toto nie je "oslobodzovanie", to je likvidácia infraštruktúry a genocída. Delostrelectvom likvidujú vodárne, školy, nemocnice, domy. Utečenci, ktorí sa dostali do Ruska, to dokázali len preto, že povstalci udržali niektoré cesty pod svojou kontrolou.
Myslím si, že zatiaľ sa ujsť dá, ale mnohí obyvatelia žijú stále v sebaklame, že vojna sa ich netýka a nejako ňou prekorčuľujú. Mýlia sa.
Prvá svetová vojna je mementom, ako sa zopár psychopatom podarilo vohnať svet do obrovskej tragédie. Za ostatných 30 rokov Európa snáď nikdy nebola bližšie k svetovej vojne ako je dnes. Dobre si všímajte našich predstaviteľov, či konajú rozvážne a opatrne, alebo sú súčasťou vojnovej štvanice. Pretože následky budeme na sebe niesť my, nie oni.
Vojnový zločin by to mohol byť, keby v Novorusku (bývalej vých. Ukrajine) prebiehala vojna. Takže berme to tak, že už aj OSN tvrdí, že je tam vojna. Aj Červený kríž tvrdí, že je tam vojna. Vysokopostavený veliteľ ukrajinskej armády tiež tvrdí, že je tam vojna.
Len Porošenko-Walzman vojnu zapiera, stále rozpráva o "protiteroristickej operácii" a nevyhlásil ani stanné právo, čiže ukrajinská armáda vlastne bojuje protiprávne. Všetci naokolo vedia, že je tam vojna, len prezident Ukrajiny klame svoje obyvateľstvo i svet.
Pretože túžba zistiť pravdu a rozhodovať s rozvahou je u západných krajín úplne očividná... </irony>
Aha, tak o toto išlo? Na základe nepodložených domnienok podporovať vnútroštátny prevrat v cudzej krajine? Ak je to tak, dostali sme sa do spolku nebezpečných bláznov.
Ukrajinu terorizujú nacistické bandy, ktoré vďaka podpore vlády nikto nestíha. Tieto bandy zmasakrovali vyše 100 ľudí v dome odborov v Odese, čo nikdy nebolo vyšetrené. Tieto bandy sú jadrom nacistickej gardy, ktorá vraždí civilistov v obliehaných mestách za použitia ťažkej bojovej techniky a zakázanej munície. Nacistická garda zavraždila aj radových ukrajinských vojakov, ktorí odmietli strieľať do civilistov.
Ak predpokladáme, že pád lietadla bol cielenou provokáciou, tak toto by mohlo byť jej pokračovaním: pád lietadla sa im nepodarilo prišiť Rusom, ukrajinské dôkazy sa ukázali väčšinou ako podvrhy a Američania svoje dôkazy radšej ani nezverejnili. Ako udržať napätie v spoločnosti? Jednoducho, nasáčkujú tam zopár úbohých policajtov, narafičia nejakú prestrelku, a zase obvinia Rusov a/alebo milíciu. Veď už teraz Rusov obviňujú z paľby, bez akýchkoľvek dôkazov. Čím viac krajín bude do incidentu zapojených, tým lepšie pre vojnových štváčov. Podobnosť s lietadlom čisto náhodná.
Veľmi by som si prial, aby toto bola len fikcia.
Červený kríž už sa vyjadril, že to JE vojnový konflikt. Vyjadrenie ČK sa v takýchto prípadoch berie ako právne záväzné.
Odporúčame