Tí čo ostali tak mu dávali otázky.
A ficiak si mlel svoju propagandu.
Tí čo ostali tak mu dávali otázky.
A ficiak si mlel svoju propagandu.
Šimečka je v pohode, pretože vie, že Ficiak melie z posledného. A žiadneho študenta do smeráckeho košiara Fico nezíska.
Starý birmovaný boľševik si myslí, že si potom čo všetko spáchal v tejto republike získa mladých propagandistickými prednáškami o Číne a úžasnej vláde jednej strany.
Ten musel pojesť lysohlávky alebo vypiť štvrť litra drienkovice.
Vás smeerráckych obmedzencov vyrábajú v alabuge pásovo ? Tých 80 percent študentov neznamaná že keď tam ostali, tak budp vvoliť Fica alebo že mu veria tie jeho bludy.
Bol to len čisto synbolický potleska za prednášku. Aby konnečne vypadol. Inak ho majú na háku.
Aby ste nás viedli do vášho spomienkového hnoja, smeráčikovia ? Už ako keby.
Väčšina z vás ste na dchodku a ani neplatíte dane.
Ďalší uderený dementko. Netlieskali mu za to,že by mu uverili jeho bludy.
Je to čisto ukrajinská križujúca strela.
Nič britské ani franzúcke tam nie je ani software.
Že je pomalá ? Stále rýchlejšia ako gerany.
Však ten Zdechovský mal pravdu. V míňaní eurofondov sme na spodnej časti zoznamu.
Len drístaní o šťastnej budúcnosti pod vládou jednej strany sme prví.
To nie, pošlú peniaze na zbrane proti rusákom.
Ficova svätá trojica tam bola robiť mu ideologické krovie - Gluck, Gedra a Kaliňák.
Ten je na správnej strane barikády.
Čomu nerozumieš ?
Tlieska mu ale nie za jeho bludárenie. Ale aby už konečne šiel preč.
Inak by tam drístal ešte dve hodiny.
Ficovi nič len jednému milému smeráčikovi odchovanému ideologicky v KSS.
Brániť sa pred despotmi, ktorí anektujú susedom krajinu je správne.
Zrejme aj Fico,preto necháva posielať muníciu za stovky milionov na ukrajinu. Však zbraň je normálny biznisový produkt. Len neviem ako to na návšteve u Putina vysvetľoval.
Nepíšem že každý ale väčšina z vás je .
Presne tie isté kontá drukujú putinovi a rusákom v iných článkoch.
V roku 1989 sa podarilo vzbudiť skutočný celonárodný odpor proti boľševickej vláde.
Chystalo sa to už dlhšie, pretož vláda neriešila problémy.
Taký Putin nikoho ani nepoučuje, už ani neprednáša, len rozkáže dekrétom a zbrane sa vyrábajú, vojaci mašírujú na donbas. Čo jeho potom, že sa infraštruktúra rozpadá a civilná ekonomika krachuje.
To je také Ficov vzor.
Fico už nepovedal, ako v tých vládach riešia korupciu, že ?
To by strany smer a sns nemali dve tretiny vedenia.
Ešte koľkokrát napíšeš tie bludy, rusáčik ? Nikto z tých študentov sa nenechal osprostiť Ficovými bludmi o Čine a šťastnou zajtrajšku pod vládou jednej strany.
Rozhodovať bude stav ekonomiky a ten pod Ficom dobre nevyzerá.
Ak starší voliči prejdú k republike, to len svedčí o ich zlej vôli. Od boľševikovi k ľudákovi, v tých stranách sa zhromažďoval agresívny odpad.
Odporúčame