K tomu je to dobré, že rusákom sa míňajú prachy a ničí infraštruktúra. Takže rusáci doma budú protestovať.
A tých rakiet a dronov majú ukrajinci čoraz viac. Zanedlho budp odpaľovať stovky naraz ako to robia rusáci.
K tomu je to dobré, že rusákom sa míňajú prachy a ničí infraštruktúra. Takže rusáci doma budú protestovať.
A tých rakiet a dronov majú ukrajinci čoraz viac. Zanedlho budp odpaľovať stovky naraz ako to robia rusáci.
Tie horiace rafinérie, sklady paliva a rozvodne v rusákove naštvú, čo ?
Vyrábajú ich dohromady tisíce, menších aj týchto. Rusáčikovia 4 roky žvatlajú ako ukrajina rýchlo padne.
Miesto toho je rusák do 150 km od hraníc a rok a pol dobýja jeden malý Pokrovks za cenu obrích strát.
Tak korupčných škandálov majú v rusku dosť, riešia to čajom alebo vypaadnutím z okna.
oprava - nespapkali
Aké fiasko, mužik ? Tí čo tam boli napapkali ficove halucinácie ako si predstavuješ.
Jedným uchom dnu , druhým von. Fica voliť väčšina z nich nebude.
Putin má na slovensku pilného študenta.
Nabudúce niekoho predvedú za biely papier na námestí.
Kristova noha, sem chodí trolia úderka hnojiť diskusiu . Nič viac.
Už sa prebudili aj poslední alkoholici z opice, konkrétne babayaga.
Dokiaľ tu admin nezavedie prihlaosvanie vlastným menom, tak sa nič nezmení.
V iných diskusiách sa dá argumentovať, tunajšiemu rusosmeráckemu honojometu len nabrýzgať na hlavu ako to robia oni.
Ale si qqt ako on.
Kto to mal vtedy vedieť, vtedy bol Fico relatívne duševne v poriadku.
Až neskôr sa z neho stal skorumpovaný polomafián .
Kriedou sa začína odpor proti neslušnej vláde korupčníkov.
Pitchoviny ako vypisuje na sociálne siete Eštok, ktorý kvôli tomu nemá čas pozrieť si schránku ?
Neprišiel, už keď zbačil ten bradavičnatý hranol, urobilo sa mu nevoľno.
Ten potlesk ? Ten nikto nevidel, tak nemám čo predýchavať.
Môžeme. Ficov chorrovod to dostane s takými odborníkmi ako má do predčasnych volieb. Tik-tak.
Zadlženie štátu, Muro.
Odporúčame