Najviac sa smejem, keď si predstavím ako za 5-10 rokov väčšina elektorátu čo velebí boľševikov, Fica, mašíblov typu Kotlár a drukuje kremeľskému trpaslíkovi bude väčšinou preč.
Neostane tu po ich prenáškach ani veta.
S nimi skončí aj Ficov odporný korupčnícky systém.

