Bum-bác a je to. Slovenský súd naraz rozhodol expresne rýchlo
Keď sa prevalilo , že aj Kollár a Matovič sa podieľali na plagiátoch svojich diplmoviek, hovorril som si pre seba - dobre vám tak. Hlavne Matovičovi - sám vyskakoval kvôli plagiátu na Danka ako čert z krabičky.
Trus čo ste kadili na druhých vám spadol na hlavu.
Keď Danko nabúral semafor a ešte sa právnicky strápnil, hovoril som si - dobre ti tak. Najtupší pablb v SNS typu kapitalizmus nesmie byť čo sa pretrčal s milenkou v karibiku a pritom sa hral na morálneho hejslováka.
Teraz sa dostal Kukaj vlastnou blbosťou do problému. Eštok nie je žiaden aristokrat, ktorý by mala byť oprašovaný nad rámec zákonov.
Týmto arogantným zrmdom, jeden ako druhý trochu spadol hrebienok.