Zvrat v kauze darovania stíhačiek Ukrajine: Vyšetrovateľ zastavil stíhanie, nejde o trestný čin
Ráno nám lietalo sedem migov, večer tri. Asi tak boli funkčné po 30tich rokoch.
Stali sa technickým šrotom, náročným na servis. Ani ten servis od rusov (abonentná zmluva) nebol nič moc , zato pekne drahý. Tým, že ich Naď uzmenil a daroval väčšinu, zrušil vyhadzovanie peňazí, ktoré mohli ísť na nové stroje alebo niečo iné napríklad opravy kasární.
bojovobranne vlastenecke povedomie mládeze je načo, keď nebudeš mať žiadne prostriedky ?
Prepáč ale len plamenným vlasteneckým nadšením nepohneš s obranou. Ani komunisti neboli tak hlúpi, aby niečomu takému verili.