A môžeme za to my alebo Lipšic, že Eštok urobil zo seba vola a ignoroval súd ?
Keby Eštok zareagoval včas, mohol to natiahnuť do aleluja. On sa tváril, ako voš pod chrastou, nekomunikoval. V takom prípade súd rozhodol kontumačne, keďže nešlo o tresný súd.
Vec vybavená, ďalej to reiši exekutor.

