Žiaľ oni nie sú len blbí ale hlavne platení za ničenie diskusie.
A admin sa len díva a nestíha. Malo by sa začať prihlasovať vlastným menom s potvrdeným dokladom na diskusiu.
99 percent z tej smerácko rusáckej verbeže mašíblov by odtiaľ zmizlo.
Žiaľ oni nie sú len blbí ale hlavne platení za ničenie diskusie.
A admin sa len díva a nestíha. Malo by sa začať prihlasovať vlastným menom s potvrdeným dokladom na diskusiu.
99 percent z tej smerácko rusáckej verbeže mašíblov by odtiaľ zmizlo.
Ja píšem k veci. Téma je - príprava na krízu a evakuáciu.
Rusácki smradi znova zamorili diskusiu nesúvisiacim trusom o ukrajine, pokrovsku, venezuele , sprisahaní židojašterov aby rusom ukradli suroviny.
Proti mierovému procesu bolo len Rusko, mužiik.
To si myslia miliony múdrych ľudí.
Naopak zaostalý odpad podporuje rusákov a ich vraždenie.
A ty si prečo už nezdochol v boji za ruského fuhrera ? Už si aspoň napísal pozývací list ?
To je fakt, stokát prepieraný v médiách.
Nikto ho nespochybňuje, len ficove blbé ovečky.
Mangalica Orbán.
Iste, však normálny človek nebude drrukovať psychopatom, sociopatom s mesiášskym syndromom a prípadne rozvinutou paranojou.
Teda žiadnemu Putinovi, Stalinovi, Hitlerovi, Maovi ani Trumpovi.
Kde si videl, že im vymývajú mozgy štátnou propagandou ?
Arogantný rusáčik ma nemôže uraziť.
Ty si tu len na zamorovanie diskusie trusom.
Maduro sa zašije v pozdmenom bunkri ako kremeľský trpaslík.
Jeho vojaci a zbedačené obyvateľstvo sa predsa nebude brániť, veď to len predlžuje vojnu.
Tak si to potvrdil, že rusáci sú vojnoví štváči. A proruským ovciam podhodili senko o ŠVO.
Takže rusákov treba v donbase ničiť ako otravný hmyz.
Tak tie ja nehlcem, na rozdiel od teba, čo sa denne krmiš infogovnou , HS, ereportom a podobným odpadom.
On píše o problémoch s PVO v tak veľkom území.
To by si musel mať vyššie IQ ako kaleráb, aby si to pochopil, ty nedorobenec.
Oproti kovaným autokraciám ako Rusko, Irán a Severná korea je západ slodobnejší o svetelné roky.
Ak máš pocit že nie je, môžeš sa do tých raajov kľudne presťahovať.
Len nepočítaj, že ti tam bude dovolené niečo iné ako zdvorilé pokyvy hlavou a mávanie vlajočkami voči tamojším net analoga vládam.
Tebe je zbytočne mozog masírovať, ty máš vymasírovaný mozog stupiditami na infogovnometoch.
Koľko tých orešnikov majú, ty tupý orešnik ?
Europa má dostatok ICBM rakiet aby rusáci vymekli. Takže skľudní hormon.
Za socíku to bola aj prírpava na civilnú obranu. Tiež som žil tu a zažil.
O lifrovaní drog do USA z venezuely, kolumbie, nikaraguy a mexika existujú tisíce hmotných dôkazov. DEA kedykoľvek vysype dôkazy ako z rukáva. Tak láskavo nedrístaj.
Presne tak. To čo chce sú jeho vlhké sny.
Pozrime sa čo stvárajú doma rusáci. Militarizmom oblbujú aj malé deti v školách dokonca s pomocou rodičov.
Odporúčame