Práveže bola sympatická a mala to v poriadku v hlave.
A veľké znalosti jadrovej fyziky.
Práveže bola sympatická a mala to v poriadku v hlave.
A veľké znalosti jadrovej fyziky.
Až pôjde Putin veliť na frontu miesto skrývania sa v kremli.
Tak to sa mýliš, českí civili sa skladali a skladajú na drony, vrtuľník, vozidlá, vybavenie.
Aj slováci sa skladajú.
Ruský dementko, ruskí civili sa svojim zachvatčikom skladajú na vybavenie celé roky.
Prečo by to nešlo ? Stačí im zničiť hospodárstvo. Potom padnú na hubu sami.
Ako typický dezolát veríš sprisahaniu proti rusku.
Najhoršie je, že tomu verí duševne chorý kgbák.
nepadol predstav si, fabulantka
Rusák skúsi šermovať atomovkami a dostane ich naložené sám rovno do Moskvy.
Takže hubu zavrieť, piškot do úst a ukľudniť sa.
Banderovci ak tam nejaké ostali, tak by si ich musel hľadať lupou.
Čo tak rozniesť na kopytách slovenskú boľševickú svoloč ?
Američania na ukrajine boli kedy ?
My sa budeme zbavovať kryptoboľševikov s rusofilným syndromom a neoľudáckej verbeže a to výmenou generácií. Väčšina z nich sú dôchodci alebo v preddôchodkovom veku, takže si spočítajte, koľko máte času na pindanie o fantáziách net analoga budúcnosti než prebublete na onen svet.
Myslí fašistické rusko. Ekonomicky padne na hubu a môžu rusi čakať občiansku vojnu .
Bude teda vojna pokračovať až do ruského ekonomického pádu na držku. Rusi z vidieka asi budú radi žrať hlinu.
Ale tí z bohatých miest určite nie.
Putin Odesu nezíska, ani keď sa 100x za deň posere.
Ruská Gamera je jedno z obrovských monštier. Podobá sa na japonskú ale je hnusnejšia.
Tak ukrajinské deti nespievajú pesničky o poslednej bitke , Vovkovi a propaganda im nevymieľa mozog o západných satanistoch.
Zato smeráci boli samá láska vtedy , že ? Pamätám ako Ficom a bombicom vyhecované davy chodili otravovať lekárov až k domom.
Prestaň žvaniť. Ktoré obludárium hecovalo ľudí - hlavy hore, rúška dolu v dobe keď doktori na covidových oddeleniach kolabovali ?
Nebol to náhodou Bombic, Fico, Harabin, Blaha ?
Tú častušku si dobre pamätám. Nože molodci a devušky, sú pripravení obetovať svoj mladý život za nenávistného paranoidného geronta ?
To je Pelegrinniho prezývka ?
Odporúčame