Lenže to nie sú zbrane dlhšieho dosahu, ktoré ukrajina potrebuje.
Predávali keď už osobné zbrane.
Lenže to nie sú zbrane dlhšieho dosahu, ktoré ukrajina potrebuje.
Predávali keď už osobné zbrane.
Nemci a USA sa tlačia k Rusku ? To si odkiaľ nabral ?
Krajiny škandinávie, poľska, rumunska a podobne sa sami zavolali pomoc američanov a aj tak prišli len do niekoľkých krajín na pár základní. Okrem týchto základní robia sposločné cvičenia a to je všetko.
V nemecku ostala desatina američanov od doby studenej vojny.
Môžu skúsiť a nastane v rusku rodeo.
Dementko rusácky, na ukrajine nacizmus nebol a nie je. To čo tak je sa nazýva silný nacionalizmus.
Bandera alebo suchevych neboli nacisti.
Rusi nemajú právo vstupovať do iných krajín bez mandátu tak ako američania nemajú.
Navyše rusi anektujú cudzie územie.
Takže láskavo nefabuluj.
Rusáci vojnu začali vpádom do fínska.
O to sa ty nestaraj rusáčik.
Tebe to vešiať na nos nebude.
Česi nie sú riťolezi koblihára, jedine ich dôchodci.
A ani Babiš nebude vytvárať nič podobné ficílii. Rozhodne nebude chodiť na poklony a bozkávanie prsteňa do Moskvy.
Podpora boja proti rusku bude trvť naďalej.
Rusákov ? A čo má byť ?
Záleží na tom, koľko tých daní ide na zbrojenie.
Teraz rusi dávajú 6-7 percent HDP na zbytočnú vojnu.
Rozumné je držať moskaľov čo najďalej od strednej europy.
Češi rusom znova do zadku ? Môžeš čakať ako na Godota a sladko hryzkať .
Akože teraz tak, za hodinu inak ?
Ukrajinci neutlacaju svoje mensiny, mužik. Jediné čo nepotrebujú je nadvláda arogantných moskaľov.
Krymski Tatari boli premiestnení do preč Stalinom. Tak tu nebálachaj o ukrajinskej nadvláde, pretože týchto tatárov ničilo cárske rusko.
Fakt by som vedel aké práva majú v rusku zaručené sibírania, keď práve odtiaľ verbovali väzňov do vojny v donbase .
Tak si poradia si sami alebo s číňanmi.
Rusko len sibír vysáva od zdrojov a sibír z toho skoro nič nemá.
Rusíni neboli vygumovaní a ukrajinci fakt sa nechsystajú likvidovať menšiny ako si to vo svojej blbej hlave predstavuješ.
Tak načo sem lezieš ?
Kedy takmer vymazal domorodé americké obyvateľstvo ?
Žiadne vymzanie sa nekonalo. Pôvodných severo američanov nebolo v tej dobe veľa. Dnes ich tam žije stále spústa.
Alebo máš na mysli španielsko ?
Tak načo ich rusáci kolonizovali ?
Rusi sundajú nanajvýš svojho propagandistu v ruskej televízii.
Česi sa vyzbierali cez donio. Nestalo sa tak prvý krát.
Odporúčame