Nás učili aj iné veci, napríklad nasadzovanie masky, hádzanie granátom, prvú pomoc.
A ako vyzerá napalová bomba. To sme museli aj kresliť ako blbí.
Nás učili aj iné veci, napríklad nasadzovanie masky, hádzanie granátom, prvú pomoc.
A ako vyzerá napalová bomba. To sme museli aj kresliť ako blbí.
Tzv ľudová armáda bola na pokyn úzkej boľševickej verchušky. Rozhodne nie na povel ľudu.
Civilná obrana sa teraz obnovuje.
Z MINV ty dement. Treba občas čítať aj dôležité informácie z úradov a nie rusáckych s.ačky z govnometov.
Už aj Trump to pochopil.
Chcieť môže. Babiš sa Orbánovi vys.erie na hlavu.
A Fico nakoniec poslušne podpíše v EU všetko.
Trumpova politika mieru na Ukrajine neznamená poklony voči Putinovi.
Rusáci o mier nemajú záujem. Majú záujem len o prehlttnutie ukrajiimy a vytvorenie gubernie.
On to má lekársky potvrdené so štempľom.
Berie na paranoje xanax.
Zbieraka nacistov a rusofašistov je ako pohroma rozšíreá v rusku.
Koho, teba ? Už ako keby.
Česi rozhodne nebudú štvať proti ukrajine ani babišova vláda.
Takéto riešenie má každý štát v europe aj USA.
Počas celej studenej vojny mala také riešenia aj celá RVHP.
Čo sa ti na faktoch o civilnej obrane neľúbi ?
Pozri si mapu fronty, aby si videl aká je situácia.
Rusáci sú 150km od vlastných hraníc a maličký Pokrovsk dobíjajú viac než rok.
Toľko k tvojmu baláchaniu o rúcaní fronty.
Tí sa rusákov neboja.
Vicino prestaň hysteričiť. Za socíku sa civilná ochrana nielen učila ale aj precvičovala v praxi.
Evakuačný batoh, prvá pomoc a podobne by mali základnou súčasťou znalostí človeka.
Nevieš, kedy sa budú hodiť.
Ja nechcem. Ale to neznamená, že budem Ficovi papkať jeho stovky fabulácií .
Výborný prejav oblbováka. On si myslí, že všetci mu uveria tie jeho bludy a fabulácie ako Biľakovi v poslednej fáze.
Po tom čo sme zažili od neho pindy o bojovníkovi Kotlárovi, báchorky o vojne ktorá vraj nie je v Kyjeve a tisíc a jeden nezmysel počas covidu.
To je malá oblasť, ktorá sa dá ľahko zablokovať od mora aj pevniny.
Dobitím ukrajiny by sa otvorila široká hranica do europy. A ak by rusko zabralo navyše ukrajinské zbrane, neváhalo by ani hodinu.
Fínsko nespomínam, to si ohliadne svoju hranicu a škandinávci mu pomôžu. Medzi nimi nie sú ruskí riťolei ako Fico a Orbán a vojakov majú dosť.
Klasika, smerácka úderka si našla vinníka za rozhadzovačné bašovanie papalášov - Šimečkovu mamu.
Čo na tom, že huliakovo zbytočné ministerstvo požralo 500 milionov.
Podľa toho ako bašuje teraz z pomocu EU, pôjde od válova.
Odporúčame