Rusáčik, tie úbohé klamstvá ti nejdú.
Rusáčik, tie úbohé klamstvá ti nejdú.
Klameš, rrusácky prasopes. Nič také sa na ukrajine nedeje, že by sa potláčala opozícia a novinári. Aj Bezuhla si kľudne kotkodáka čo chce.
Kde si videl, že by Zelensky nechal strieľať svojich oponentov ?
To nie je Rusko, kde oponent skončí v base alebo s poloniom v žalúdku.
Muhehehe, tých šikomookých zrmdov si ukrajinci podajú.
Ja by som ich potom zavesil na výstrahu na kandelábre dolu hlavou.
Rusácka držkujúca verbež , načo sem lozíte potom ? Aby ste šírili váš odporný mierový smrad, že ?
Až mu zdochne niekoľko milionov ľudí potom možno zastaví výboje.
Tak nečítaj, odpáľ na svoje rusácke držkoweby a uchlastaj sa k smrti.
Ešte zvýšia percento HDP na vojnu ?
Čo tam po zdravotníctve, školstve aj infraštruktúre. Však život sa preceňuje ako sme sa dozvedeli od besného Solohubova.
Putin má budúcnosť rusov u predele. Starý nenávistný dedek vysaje kvôli svojej mánii celú zem od peňazí, zdefrauduje školstvo aj zdravotníctvo. Ako aj u nás, to nie je jeho téma.
Jeho témou je len vojna. Proste mentalitou kgbák. Po smti rovno do kotla.
Takých smradov ako ty strčím desiatich do vrecka. Aj orechy majú väčšiu inteligenciu ako ty, imriško.
Pretože je to tvoj paranoidný blud.
Čo je teba do toho , jurodivý zdochliak ?
Prriznali to sami rusi, tak prestaň drístať.
Ty si prskaním čo ttu predvádzaš každý deň pohol zemeguľou ?
To nie je snívanie, to sú fakty.
Budú aj iné americké zbrane ale s nimi sa nebudú chváliť.
Rusák sa nechce zastaviť, rusák chce anektovať do posledného rusa. Prečo vy inak Putin naštartoval vojnovú ekonomiku ?
Prečo Fico nezbrojí tak ako Orbán ?
Prečo Fico drísta čosi o mieri, keď vidí ako Orbán zbrojí ?
A kto sa chystá Maďarsko napadnúť ?
Zaujímavé je, že keď ide o ukrajincov, tak je zlý Zelensky, lebo sa bráni.
Odporúčame