Pán obmedzený, pýtam sa na Indiu, Čínu a JAR. Nikto z nich rusom zbrane nedodáva.
A už vôbec nestoja za jeho chrbtom.
O KĽDR ani Iráne som nepísal, to je banda pošahaných fanatikov.
Pán obmedzený, pýtam sa na Indiu, Čínu a JAR. Nikto z nich rusom zbrane nedodáva.
A už vôbec nestoja za jeho chrbtom.
O KĽDR ani Iráne som nepísal, to je banda pošahaných fanatikov.
V minulosti kolaboroval s Hitlerom aj súdruh Stalin. Aj istý prezident Tiso. Aj Horthy. A mnoho ďalších. Tak si utri penu na hube.
Rus vždy len drístal, že sa bráni a pritom sám napadal svojich susedov.
Aj keď 100x zaklameš, nič to nezmení na tvojom klamstve.
Nože napíš, pred kým sa bránia.
Bláznivý Trump sa Putina nebojí ale doslova ho zbožňuje. Tie obdivné pohľady, čo na neho vrhá. Už len súdružské francúzáčiky chýbajú.
Nebol žobrať, chcel rakety kúpiť.
Ak z obchodu nič nebude, tak si vyrobia vlastné aj keď menej kvalitné.
Flaminga už vyrábajú teraz.
Ukrajina dostane belgické F-16. To je nabeton.
No môžeme. Čo máš ty v alternatívnej historii ? Že ZSSR bolo zradené a dnešné Rusko má právo na ukrajinské územia ?
To nebolo napadnutie ale vrátenie požičaného.
Na to majú ukrajinci právo. Už dávno tot nie je žiadna SVO ako to kgbák bludári.
Ukrajinci porazení nebudú, môžeš si honkať nad obrázkom Putina.
Rusi vedia akurát klamať do očí.
A tupý slovenský rusoid im zožerie každú blbosť. Rusáci ničia ukrajinské mestá systematicky, ak si si nevšimol.
Len svojej zdochýnajúcej ekonomiky.
Som veľmi rád, že ukrajinci rozbehli program pre dorny a križujúce strely s dlhým dosahom.
Pochopili, že najviac sa musia spolihať sami na seba.
Takí smeráci ustavične čakajú s natiahnutou rukou a potom darcu opľujú. Viď tie zbrane na výmenu za darovannýn šrot za Naďa.
Rusáčikovia, aj keď si myslíte že už ste vyhrali, pôjdete na chui.
Aj fuhrer si kedysi myslel, že už vyhral, keď stál pred Moskvou.
aha, takže formálne zbrane nevyvážame ale v pozadí reálne naše firmy aj Kaliňák na tom alibisticky zarábajú.
A tupá smerácka úderka si to ešte pochvaľuje.
Krásne sa ukazuje vaše bývalé boľševické myslenie, keď ste celému svetu drístali o mieri ale vyrábali ste zbraní ako nikto na svete.
...hodnota hlasu bude záležať na profitabilite daného voliča
No dobre, tým pádom by bolo 90 percent voličov Fica a nejnárodných diskvalifikovaných z politiky.
Jasné, Fico navždy a nikdy inak. Tak si predstavuješ budúcnosť, že ?
Prosím vás, hoďte na neho sieť a tiež na Kotlára, Fica, a ďalších mašíblov a bludárov.
Zavrite ich do Pezinka a dávkujte im xanax.
Zvýšenie platu veľmi často motivovalo k práci. Taktiež pochvala od nadriadeného. Nie vlajočky ani diplom zaslúžilého pracovníka.
Zavri si mektací otvor.
Je to smerák a riťolez, blábolár.
Odporúčame